@makebdsm
Make.Bdsm
Posts
214
Last update
2017-02-21 04:30:23

  Injakuliacija

  Injakuliacija – vyro orgazmas, kai yra sulaikoma ejakuliacija spaudžiant tam tikrą vietą (daoizme vadinamą Dzenmo) – tarp sėklidžių ir išangės. Pagal daosizmą, sėkla tiesiog sulaikoma, neleidžiant jai išbėgti į makštį, ir ji grįžta atgal. Kol kas mokslinių tyrimų apie injakuliacijos taikymą trūksta, galbūt dėl to, kad tai yra neįprasta seksualinė praktika, todėl injakuliaciją reikėtų vertinti atsargiai. Anot daosizmo, injakuliacija prailgina orgazmą ir yra geresnė nei nutrauktoji sueitis, kadangi po injakuliacijos, priešingai nei po ejakuliacijos, jaučiamas jėgų antplūdis, o ne lengvas nuovargis.

  Prieš ejakuliuojant ypač svarbu yra teisingoje vietoje paspausti (tiesiai ant Dzenmo taško), kadangi priešingu atveju sėkla pateks į šlapimo pūslę, kas gali pakenkti sveikatai. Be to, po ilgo lytinio susilaikymo ejakuliacijos spaudimas yra toks stiprus, kad šiek tiek sėklos vis tiek išteka.

  http://lt.wikipedia.org/wiki/Injakuliacija

  Gerontifilija

  Gerontifilija – (gr. gerōn, gerontos – senis + … filija < gr. philia – meilė, draugiškumas, antroji sudurtinių žodžių dalis, reiškianti palinkimą į ką nors, pamėgimą ko nors), lytinis iškrypimas, kuris reiškiasi lytiniu potraukiu prie senyvo amžiaus žmonių.

  Spindulys: Valdovo krikštas

  Nerimstantiems, smalsiems nuotykiai patys atskrenda, juos tereikia sugauti. Įdomi ir netikėta patirtis vertinga. Traukė, viliojo išbandyt kažkodėl vergo būseną, pasijaust niekinamu, beverčiu, beveik kaip beteisiam senųjų amžių vergui, o gal ne ką daugiau teisių turinčiam baudžiauninkui? Gal už mano paties pridarytus blogus darbus, gal už protėvių? Valdovę suradau nežinia ir nuotykiais gundančiuose skelbimuose. Pasitaikė, lemtis skyrė negailestingą, nuožmoką panelę, kuri be jokio gailesčio skalbė ir pėrė kailį paįvairindama visokiais prieskoniais ir padažais. Visa sukėsi lyg košmariškoj karuselėj. Prakaitas ir kitokie skysčiai tekėjo, sruvo, graužėsi, oras prisisunkė gal ir neužtarnauto atpildo, bausmės, atodūsių, aimanų, piktų žodžių, kirčių skambesio, aitraus ir kvapnaus skonio malonumo, moteriškos paniekos vyriškai giminei ir, nesupratau, dar sunkiai nusakomos moters aistros.

  Savanoriškai vergystei artėjo kulminacija. Staiga išgirdau ir nepatikėjau: -Kelkis, įsakau tau būt mano valdovu, o aš būsiu tavo vergė. – Tai nuskambėjo taip netikėtai, kad keliolika sekundžių tylėjau. Gal kokia apgaulė? Suprantama, už valdovės įsakymo nevykdymą paraginimui susilaukiau kelių kirčių. Nieko daugiau nebelaukęs šokau, žaibiškai apsirengiau. Man tokia metamorfozė tiko. Atsidrėbiau fotely. Savo naujajai vergei-valdovei įsakiau priešais mane nusirengti, mat reikia įvertint ar dailus, liaunas vergės kūnas. Įsakiau užsisegti antkaklį, tinklinėmis kojinėmis užsikimšti ką tik piktdžiugiškai man įsakinėjusią burną. Pripažįstu, manoji vergė turėjo dailias pėdas, išlakias kojas, liemenį, stangrias krūtis, stamantrius spenelius. Ak ir viską, ką sumanysiu, dabar galėsiu su ja išbandyt? Nedvejodamas priėmiau ją vergystėn. Paliepiau klauptis ant sofos, atsukti minkštą užpakaliuką, išriesti jį kuo aukščiau, prasiskėsti. Ši nuolankios vergės poza, pasiruošusios priimt vergystės sutvirtinimą – pakerėjo. O botago greit nesugraibiau. Delnu pradėjau perti kaistantį vergiukės užpakaliuką, pasiekiau ir rusvas didokas lūpas. Užteko keleto smūgių, kai lūpos pradėjo drėkti, sutvinksėjo, iš jų nutyso lipnus pilkšvas vėrinys. Pėriau toliau. Pro užkimštą burną prasiveržė duslios aimanos. Tačiau ne visai įprastos – nutęsiamos, banguojančios, veikiau pasitenkinimo. Žvilgtelėjęs, susivokiau: į visas puses energingai pradėjo sukioti savo pasturgaliuką, visa vagina sujudo, tamsiai paraudo, konvulsiškai ėmė trūkčioti – dar po vieno smūgio lūpos prasivėrė ir iš moteriškų gelmių šovė lauk gleivių kamštis. Pasklido geismo kvapas. Dangiškas orgazmas. Ritmiškai užpakalėlį sukiodama tarsi ieškojo mano rankų, tarsi maldavo nesustoti. Orgazmai kartojosi vienas paskui kitą…Neregėtas vaizdas – paliko nedylantį įspūdį. Valdovės – vergės virsmas užburiantis, ar bepasikartosiantis…. Fiziškai išsekus manoji vergė krito be žado po kojomis dėkingai bučiuodama valdovo kojas…. Prasegiau antkaklį…. Sp. Viešpaties dutūkstantųjų metų pradžia Vilnius

  saldus3@gmail.com

  Vagis

  Saulėta vidudienio popietė. Jis atėjo prie namo. Aplink ramu, kaimynai, kaip ir namo gyventojai, turbūt darbe. Jis stumtelėjo neužrakintus vartus, sugirgždėjo. Įslinko į kiemą ir iš lėto užkabino vartų kablį. Hmm.. o gal? Gal namo šeimininkai naivūs ir neatsargūs? Jis lėtai nulenkė namo durų rankeną. O taip! Neužrakinta! Šiandien sėkminga diena.

  Jis atsargiai įžengė į namus ir tyliai uždarė duris paskui save. Koridoriuje buvo prieblanda, bet dešinėje matėsi šviesi virtuvė. Pasiklausė, tylu. Tikriausiai nieko nėra namie. Kairėje svetainė. Ant stalelio padėtas nešiojamas kompiuteris. Reikia atsiminti, kad išeinant pačiupti. Tiesiai buvo laiptai aukštyn, ten turėtų būti miegamasis, kosmetinis stalelis, o jame papuošalai. Jis greitai užbėgo į viršų, atidarė pirmo kambario duris ir.. nustebo pamatęs.. Viduryje kambario pakabintos supynės, kankinimo stalas, antrankiai, rimbai. Ant kito stalo išdėlioti įvairūs žaisliukai: penio žiedai, analiniai kaiščiai, spenelių spaustukai.. Jo penis akimirksniu sukietėjo. Vyriškis buvo matęs tai tik internete, porno saituose, bet niekada nebuvo patyręs nieko panašaus. Jis pateko į tikrą.. BDSM kambarį! Buvo smalsu, kas kituose..

  Už kitų durų buvo kambarys-spinta, kurioje tvarkingai sudėti odiniai ir lateksiniai rūbai, korsetai. Į lentynas tvarkingai surikiuoti batai: aukštakulniai, su platforma, balerinbačiai.. Visko tiek daug! Dominavo juoda ir raudona spalvos.

  Jis judėjo toliau, tikėdamasis rasti miegamąjį, ar bent jau slaptą vietelę, kurioje ši keista namo šeimininkė laiko savo auksinius papuošalus. Tačiau už kitų durų buvo.. dar vienas kambarys. Pravėrė duris. Tamsu. Be langų. Jis pasišvietė savo žibintuvėliu ir išvydo.. medinį žmogaus dydžio X formos stovą, prie kurio būtų galima pririšti savo vergą ar vergę. O priešais stovą, ant pakylos, pastatyta senoviniais raižiniais papuošta medinė kėdė – sostas. Šalia atvirose lentynose tvarkingai išdėlioti sekso žaisliukai. Jis nebegalėjo tverti. Vaizduotėje jau sukosi mintys apie čia vykusias sesijas, jo penis taip tvinkčiojo iš susijaudinimo. Jis išsitraukė savo daikčiuką ir dešine ranka pradėjo liesti save. Staiga išgirdo už savęs žingsnius. Jis atsisuko ir išvydo moterį. Ji vilkėjo korsetą. Krūtinė suveržta ir pūpsojo iškilusi. Speneliai atrodė stangrūs ir sukietėję. Ji mūvėjo šilkines pėdkelnes prisegtas prie korseto. Avėjo juodus odinius aukštakulnius. Jis nė nespėjo įžiūrėti jos veido, išsigandęs spruko lauk, kojos susipainiojo nusmukusiose kelnėse, neišlaikė pusiausvyros ir krito. Galva trenkėsi į stovinčios lentynos kampą..

  Jis atsimerkė. Buvo praėję kažkiek laiko. Nepatogu.

  – Ar jau atsibudai, šunsnuki? – Jam skaudėjo galvą, nieko neprisiminė. Tačiau antausis puikiai padėjo priminti, kas įvyko prieš tai.. Instinktyviai bandė bėgti, tačiau.. negalėjo. – Ei! Paleisk mane! – sušuko.

  Tačiau vietoj atsakymo gavo tik dar vieną, stipresnį ir skaudesnį, antausį. Sodriai raudonai padažytos lūpos sušnibždėjo jam į veidą: – Šiame kambaryje įsakinėju tik aš. – ir griežtu tonu paklausė – Kas tu ir ką čia veiki? – Ne tavo reikalas, kale. Paleisk mane! – ir apsižvalgęs suprato, kad yra visiškai nuogas, pririštas prie jau matyto X formos stovo, o jo penis buvo toks susijaudinęs ir kietas, lyg tuoj jo lauktų pats stipriausias orgazmas. – Manau tau reikia pamokos. – ji garsiai paaiškino jam – Įsikalk sau į galvą, spermos banke, aš esu šio kambario Valdovė, aš esu čia šeimininkė! Ar aišku? Savo griežta ranka ji sučiupo kiaušinius ir suspaudė taip, kad norėjosi cypti. Laikydama dar kartą paklausė: – Ar tau aišku? Aš paklausiau tavęs klausimo ir traiškysiu tavo kiaušinius tol, kol sulauksiu teisingo ir mane tenkinančio atsakymo. – tokį savo ketinimą ji pabrėžė sukdama ir tempdama visą kapšelį. Skausmas buvo nepakeliamas. Jis kovojo su savimi, kad neapsiverktų. – Taip. – jis sušnibždėjo. – Taip, Valdove – norėjai pasakyti? – Taip, Valdove. – jis skausmingai pakartojo. – Koks tavo vardas? – Darius. – Ką čia veiki? – Aš..aš… – Nagi? – ir vėl timptelėjo suspaudusi kiaušinius saujoje. – Atėjau apiplėšti šių namų. – jis išlemeno tikėdamasis, kad prisipažinęs tiesą, bus paleistas. – O ką norėjai veikti išsitraukęs savo penį iš kelnių? – Ką?.. – jo penis pulsavo ir atrodė, kad sėkla tuoj išsiverš. – Sąžiningai prisipažįstu, atėjau tik apiplėšti. Tikrai nesiruošiau Jūsų prievartauti. Nė nežinojau, kad čia esate… – Melagis! Prisipažink. Tavo stovintis penis man sako, kad tikėjaisi mane išprievartauti! – ir suspaudė kiaušinius itin stipriai. – Ach! Mano kiaušiniai! Paleisk, prašau! Maldauju! – Pripažink tai, šūdžiau! Tu atėjai manęs išprievartauti! – Gerai, pripažįstu viską, tik paleisk… – Ištark tai! – Gerai! Prisipažįstu – atėjau tavęs išprievartauti! Tik paleisk mano kiaušinius! Maldauju… Ji dar kartą neskaudžiai timptelėjo ir paleido: – Juk sakiau, kad žinojau.. Žinojau tikrąją tavo atėjimo priežastį.. Jis jautė kaip skausmingai, lyg agonijoje, tvinkčioja jo kamuoliukai. „Hmm.. Po to, kai mano kalė atšaukė susitikimą, galvojau, kad neturėsiu šiandien sesijos. O pasirodo klydau..“ mintyse ji pagalvojo ir sadistiškai nusišypsojusi tarė savo įsibrovėliui: – O dabar mes pasilinksminsim. Ji paėmė ploną nailoninę virvutę ir pradėjo ją rišti ant kapšelio: – Visada svajojau apie galimybę „išgydyti“ prievartautoją, atvesti jį į doros kelią.. – Ne..ne,..ne… ką tu darai? Gi mes susitarėm, kad mane paleisi.. ne, prašau!… – Ar taip reikia prašyti? Aš tave išmokysiu maldauti. Po dviejų valandų mušimo, tu mokėsi daug geriau maldauti. – ji paėmė ploną ilgą lazdelę, keletą kartų pliaukštelėjo ja sau per delną. – NE! Prašau! Nedaryk to! – jis purtėsi ir bandė ištrūkti, tačiau buvo tvirtai pririštas. Jo mintyse vaizduotė jau nupiešė, ką ji darys su ta lazdele ir jo kiaušiniais.. Ji paėmė gabalėlį lipnios juostos ir priklijavo jo gaidžiuką prie pilvo. Taigi visas kapšelis kiek pasislinko į priekį, puikiai atsiskleisdamas būsimai egzekucijai. – Ne prašau, panele, nedarykite to! – Deja.. kreipinys turėtų būti „Valdove“. – griežtai tarė ir tuo pačiu pliaukštelėjo lazdele per kiaušinius taip, kad jie net suvirpėjo. – Aijjjj… – V-A-L-D-O-V-E – pakartojo aiškiai tardama kiekvieną raidę. Ji mušė per sėklides daug kartų. Padarydama ilgesnes ar trumpesnes pauzes. Kartais trenkdama iš viršaus, kartais iš apačios. Jis šaukė, rėkė, maldavo, tylėjo sukandęs dantis.. Ji nesustojo. Skausmas buvo toks nepakeliamas, kad jis suglebęs verkė, verkė pasikūkčiodamas iš nevilties, nes niekas nežino, kur jis papuolė, ir pagalbos nepavyks sulaukti. Verkė iš beprotiško skausmo, kuris smelkėsi nuo sėklidžių į visą jo kūną. Praėjus dviems valandoms ji sustojo. – Na štai.. Juk nebuvo taip baisu ir blogai? – šypsojosi. – Prašau, Valdove.. Sustokite… Maldauju.. – Aš paklausiau tavęs klausimo! Nejaugi reikia pakartoti auklėjimą?.. – Prašau, ne, ne.. tik ne tai.. – tyra baimė girdėjosi jo balse. Jis susikaupė, kad prisimintų klausimą. Ach taip, juk nebuvo taip blogai.. O ką gi atsakyti? „Ne, nebuvo blogai“, ir tikėtis, kad ji pakartos, nes buvo nebaisu? „Taip, buvo blogai“, galbūt ją tai įžeis ir ji vėl auklės? Kokio ji atsakymo tikisi? Koks atsakymas teisingas? – Na..? – Valdove, viskas buvo tobula. – Puikus atsakymas! O dabar padėkok man už auklėjimo pamoką. – Dėkui, Valdove. Dėkui už skirtą laiką man. Ji įsikišo du pirštus į save. Buvo susijaudinusi. Ištraukė šlapius, sudrėkusius. Jais perbraukė per jo veidą, šnerves. Jos kvapas instinktyviai vėl jį pažadino – jo penis vėl pulsavo. Ji nusijuokė ironiškai nusijuokė: – Tu turėtum išmokti valdyti savo gaidžiuką. Nevaldymas tau suteiks tik kančią.. Tačiau jis neišgirdo jos žodžių. Jis jau buvo paniręs į jos kvapo sukeltą svaigulį ir bandė liežuviu pasiekti jos sultis, likusias virš jo lūpos.. Tai ją taip suerzino! – Kaip drįsti nugrimzti į savo mintis?! – ji akimirksniu atrišo virvelę nuo jo sėklidžių, čiupo kiaušinius ir saujoje pasuko taip, kad jie trynėsi vienas į kitą. Jis rėkė iš skausmo ir akimirksniu grįžo iš savo minčių į dabartį. Jo sąmonė prabudo. Ji pasilenkė prie jo sėklidžių ir su smailiu pagaliuku badė į jas. Dilgčiojantis skausmas buvo toks erzinantis, kad jo penis ėmė leistis. Ji tai darė tol, kol erekcija visiškai dingo. Ji paėmė vieną iš savo žaisliukų ir užmovė ant kapšelio, tuo pačiu įtraukdama ir suglebusį penį, iki pat gaktikaulio, ir pritvirtino prie viso jo pasididžiavimo pagrindo. Jis nesuprato, kas vyksta.. – Kas tai? – Tu nežinai? Čia pats šauniausias sėklidžių kankinimo žaisliukas. – Nesuprantu, Valdove, nuimkite jį.. – Cha.. greitai tu suprasi, mielasis, suprasi…

  Ji žengė kelis žingsnius atgal. Su pasimėgavimu žiūrėjo į bejėgę ir nieko nesuprantančią, pasimetusią savo auką.. Jos ranka lėtai slinko nuo krūtinės, per spenelius, link pilvo, gaktos.. ir įslydo į jos šiltą ir drėgną vietelę.. Ji ištraukė du sudrėkusius savo pirštus ir švelniai perbraukė jam palei nosį. Jos kvapas toks kerintis, toks užvedantis, sukeliantis priklausomybę lyg narkotikai. Į jo gaidžiuką iškarto pradėjo plūsti aistra.. tuo metu jis pajuto skausmą, lyg tūkstančiai adatų smigtų į jo kapšelį. Skausmas didėjo priklausomai nuo jo susijaudinimo. Jis suprato, kad skausmą kelia šis raištis, su mažais spygliukais vidinėje pusėje.

  – Cha, argi ne puiku? Tu pats save kankini. Nemokėdamas valdytis, pats save baudi. Kuo labiau susijaudinęs būsi, tuo labiau šie spygliukai tau durs ir kels skausmą… – sadistiškas jos juokas pripildė kambarį. – Vienintelis būdas sumažinti skausmą – suvaldyti save ir priversti gaidžiuką suglebti.

  Jis bandė atstumti jos viliones, suvaldyti save ir nurimti. Pirmiausia, jis užmerkė akis. Tai ją labai suerzino.. – Atsimerk, arba aš tau paglostysiu ranka iki kol pasieksi orgazmą, kartu su beprotišku skausmu dėl šio žaisliuko!

  Jis astimerkė ir stebėjo, kaip ji gundo. Ją jaudino jo šauksmas lydimas agonijos. Ji stovėjo prieš jį, o susijaudinę ir kieti speneliai rėmėsi į jo krūtinę. Buvo užburtas ratas. Kuo labiau jis šaukė iš skausmo, tuo labiau tai jaudino ją ir ji tai vaizdavo visais būdais. O jos susijaudinimas jam kėlė aistrą, dėl kurios jam tik dar labiau skaudėjo. Ji gerą pusvalandį jį jaudino, kol neišlaikęs jis šovė savo sėklą. Tai buvo pirmasis jo patirtas skausmingas orgazmas. Jo viduje kažkas atsitiko. Jis jautė neapsakomą norą ją dievinti, ir paklusti. Jos lūpos bučiavo jį ir vertė paskęst svaigulyje. Nė nepajuto, kaip ji išlaisvino jo rankas nuo stovo ir pančių. Bučiavo jos lūpas, kaklą, pečius, glostė plaukus. Leidimas prisiliesti prie kiekvieno jos nuostabaus kūno lopinėlio teikė palaimą. Jis laižė ir čiulpė jos stangrius spenelius, įspausdamas į krūtinę ir vėl ištraukdamas, sukiodamas į šoną. Lietė jos švelnias šlaunis. Kol.. nuslydo iki jos saldžios vietelės. Klūpodamas ant kelių atsargiai lietė liežuviu klitorių. Ji degė iš susijaudinimo, šlapia. Staiga ji sustingo, kiekvienas kūno raumuo įsitempė. Jis instinktyviai dvigubai greičiau ir tiksliau laižė klitorių. Jis suteikė jai TAI – pulsuojanti orgazmo banga nuvilnijo per visą kūną. Jo judesiai liežuviu vis lėtėjo, švelnėjo, kol virto mažučiais lyžtelėjimais.

  – Buvo puiku. – atsikvėpdama ištarė ji. – Dėkui, Valdove. – Man silpna…

  Jis atsargiai pakelė ją rankomis ir nunešė prigulti ant minkštos sofos. Ji vienu judesiu švelniai nuėmė kapšelio raištį, ir išlaisvino jo pasididžiavimą. Paglostė jo kiaušinius, jo penį. Svajingai pasižiūrėjo.. suėmė jo penį į saują ir liepė: – Patenkink save. Judėk mano rankoje. Noriu dar kartą pamatyti tavo sėklą. Jis judėjo ritmiškai ir tvirtai. Stipriai spurdėdamas jautė, kaip artėja virpėjimas.. Dar keli judesiai, ir.. jo sėkla išsiveržė tiesiai jai ant krūtinės, aptaškydama standžius spenelius. Jis alsavo susijaudinęs dėl orgazmo ir fantastiško vaizdo.

  – O dabar parodyk man savo atsidavimą. Laižyk savo sėklą nuo manęs. Kiekvieną lašelį…

  Nė nedvejodamas su nusižeminimu ir atsidavimu, pasiryžęs tarnauti ir vykdyti visus įsakymus, jis atsiklaupė ir švelniai liežuviu rinko spermą. Ji rankomis įsikibo į jo plaukus ir vedžiojo galvą ten, kur jos manymu, reikėjo pirmiausiai nuvalyti. Ji kontroliavo jį. Jo paklusnumas sujaudino ir ji nustūmė jo liežuvį link vėl pasiruošusios vietelės. Jis žinojo, ką daryti… Po visko ji užsnūdo ramiu miegu. Jis atsiklaupė prie jos kojų ir kantriai laukė sekančio paliepimo.

  Parašyta pagal: http://www.literotica.com/s/the-burglar-1

  Spindulys: Pėdos

  image

  Suveržtos, surištos dailios vergės pėdos, net patamsėję, pamėlyniję, kraujagyslės išsišovę, jomis pulsuoja, teka nerimstanti gyvybė, padų įlinkis maloniai gundantis – merginos-vergės pėdų, saldžiai erotiški, kulniukai juk tiesiogiai sujungti nervų nematomais siūliukais su genitalijom, kursto geismą. Pėdos, kvepiančios jaunystės pievom rasotom, paežerių smėliu, dobilais ir ramunėm, bijo, tikisi, laukia paklusniai odinio rimbo kirčių – nuo pirmųjų smūgių pėdos, grakštūs pirštukai išsiriečia ir pabando impulsyviai susitraukt, pasisukt, ištrūkt – taip reaguoja į netikėtai pasipylusį skausmą, bet veltui – pėdos ties gurneliais tvirtai surištos, įsiveržia ir iš bejėgiškumo vėl nusvyra, nuolankiai laukia smūgių – tik žiauriai dilgčioja, tvinksi adatom negailestingom per nervų skaidulas, vergiškumo lemties padai dega, švelnutė oda pašiurpsta ir baimindamasi laukia laukia vis naujų valdovo smūgių, tačiau vergužei gera, ir dėkingumo šnabždesys prasiveržia kartu su skausmo šūksniais, dejavimu, eroso ugnim liepsnoja žavingos švelnios pėdos, oras įkaista, maloniai skausminga apeiga pasibaigia, vergvaldys atriša aptirpusias, nutvilkytas kirčių pėdukes – valdovas pamasažuoja, pakutena ir simpatiškosios vergės akyse sublizga pasitenkinimo ašaros… XXI amžiaus pradžios romantiška vergystė, patirties, žmogiško smalsumo traukos, galimybių ribos išbandymo kupina.

  sp.
  Susisiekti galite saldus3@gmail.com

  Asmodea: Pirmas vergės kartas, arba BDSM – kaip būdas pamiršti Jį.

  Surandu tave – žavų vyrą žilais smilkiniais – neto pažinčių svetainėje, kur skelbiausi ieškanti BDSM Valdovo. Gal sexvergovė padės man pamiršti prarastą jauną draugą, kurio negaliu išrauti iš širdies? Todėl pirmą kartą gyvenime ryžtuosi tai išbandyti. Būk man ypač žiaurus ir griežtas – nes Jis buvo švelnus ir atlaidus. Tyčiokis ir žemink mane, nes Jis dievino ir sakė komplimentus. Būk visai kitoks, kad man net mintis nekiltų jus abu lyginti. Būk kietas Valdovas, kurį veža mano paklusnumas, nuolankumas ir kančios, nes Jis svaigo nuo mano pasiutimo, išradingumo ir aistros.

  Aptariame, ko tikimės vienas iš kito, mano tabu: smaugimas, dusinimas, adatos, sužeidimai iki kraujo ir mėlynių, elektros prietaisai, išmatos… Susitariame: jeigu pirmas kartas man patiks, ilgai būsiu tavo vergė. Pirmą kartą norėčiau išbandyti švelnų BDSM.

  Susiskambinę susitariame susitikti. Ateinu pas tave apsirengusi seksualiais kekšiškais rūbeliais, kurie man primena Jį. Skudurėliai dar saugo Jo prakaito, Jo spermos, Jo jauno ir visada alkano žvėries kūno kvapą. Nuplėšk juos nx, sudraskyk, sukarpyk arba sudegink, kad daugiau niekada jų nematyčiau. Klūpau prieš tave nuoga ir drebanti. Palieti mano dideles krūtis, pirštais perbrauki ypatingą apatinę šukuoseną, rausvą putytę, dar nekaltą užpakaliuką. Gerai, kad apžiūrinėji mane šaltai, paniekinamai ir iš aukšto, nes Jis svaigo žiūrėdamas į mane kaip į stebuklą, žavėdamasis kiekvienu mano kūno lopinėliu. – Ir ką gi reiškia šitas ženklas, – klausi? – spoksodamas į tattoo ant gaktos . Esu truputį nusivylusi, kad nesi eruditas ir nežinai simbolių reikšmės, bet nuolankiai atsakau: – Tai mitinės būtybės Asmodėjos simbolis – ir mano vardo. – Nuo šiol tavo vardas bus Kalė. Mano Kalė. Puolu bučiuoti ir laižyti tavo kojas, o tu spiri man, nes nedavei įsakymo to daryti…. Paduodu tau atsineštą antkaklį – užsek man jį, tik stipriau suveržk, kad nei sekundei neatrodytų panašu į Jo apkabinimą. Susek segtukais papus ir putytę, kad greičiau pamirščiau jo saldžius bučinius, laižymus ir masažiukus. Įkišk į užpakalį kaištį, kad pamirščiau Jo mikliuosius pirštelius… Dabar paklupdyk mane keturiom ir veskis… Tik ne į lovą!!! Tai Jis mane nešdavo į lovą. O tu savo Kalę tempk į WC ir liepk gultis ant klozeto aukštielninkai. Kai išsiriečiu lanku aplink klozetą žemyn galva ir mano rankos beveik pasiekia kojas, išsketi jas ir suriši diržais. Segtukus gal jau reiktų išsegti? Vieną ranką kol kas palieki nepririštą ir liepi man masturbuotis. Kutenu pirštuku klitorį, jis vis didėja, mano putytė drėksta, aš saldžiai dejuoju. Visai nedaug trūksta iki O…

  – Užteks, kaifuoti, Kale. Patirsi orgazmą, kai tau leisiu, – sakai tu, ir pririši mano ranką. Viską atiduočiau, jeigu dabar liežuviu paliestum man klitorį. – Prašau… padėk man pabaigti… – maldauju. Bet net nebandyk to daryti, net jeigu ir labai norėtųsi! Tai Jis savo mikliuoju liežuvėliu mane skraidino į rojų. – Tu per daug šneki, Kale, – sakai ir užriši man bur ną . Gerai, kad atsilaikei. Man patinka, kad sugebi valdyti pirmiausia save. O tu mane nuplak – pirmai pažinčiai. Tik ne rimbu, o dilgėlių šluota, kurią pati atsinešiau. Taip greičiau pamiršiu Jo glamones. Tik imk su pirštine, nes jos skaudžiai dilgina. Plaki mane negailestingai: per papus, per vidines šlaunis, per pilvą ir ypač per putytę – visur, kur Jis mane dažniausiai bučiavo. Ištrink pagaliau iš mano kūno Jo saldžiąją atmintį. Delete! Kai visą kūną man ima perštėti ir niežėti, pagaliau pasigaili ir mane pakasai – rimbu… Ir plak gana stipriai – nekreipk dėmesio , kad raitausi, vaitoju ir verkiu… Tegul ilgam lieka raudoni dryžiai… Man tai išeis į sveikatą – ne taip skaudės sielą. Noriu kuo greičiau pamiršti savo juoką ir saldžias dejones su Juo. Klitorį plak ypač rafinuotai ir įgudusiai, kad dabar patirčiau orgazmą su skausmu. Jeigu tau tai nepavyks, nebūsi mano Valdovas. Nes tik visai kitoks ir stipresnis malonumas ištrins senojo pėdsakus kūne ir sąmonėje. Tik tuomet aš vėl norėsiu viską pakartoti. Ir nepamiršk manęs kuo bjauriau keikti, spitrėdamas į mane savo lediniu žvilgsniu, kad ausys atprastų nuo Jo švelnaus burkavimo. O tada pakeli mano galvą, sėdiesi man ant veido ir įsakai čiulpti savo apmyžtą ir tris dienas nepraustą kotą. Ir laižyti savo smirdantį užpakalį. Kad pagaliau pagaliau pamirščiau Jo prausiklių ir kvepalų kvapą. Apspjaudyk mane ! Spjauk į burną, iš arti žiūrėdamas man į akis… Skaniai čiulpiu tave kokiu tik įsakysi čiulpimu: švelniuoju arba išmaniuoju, exclusyviniu arba extremaliuoju ( čia jų nedetalizuosiu, gal kitą kartą). Kai tavo penis sukietėja, atriši mane, pastatai „rakom” ir atvarai pagaliau į užpakalį!!! Pirmą kartą gyvenime … Dulkink grubiai ir kietai, kad pradėčiau cypti kaip žiurkė spąstuose. Kad naujasis skausmas ištrintų senąjį malonumą. Atsipisi iki soties, o tada duodi man nulaižyti savo šūdiną kotą. Tada vėl varai į burną. Ir grūsk kotą kuo giliau, kad nuleistum giliai i burną. Pagaliau paragauju tavo skaniosios spermos, kokia palaima. Bet tu grūdi penį dar giliau, ir aš apsivemiu. Nepataikau į klozetą, vemiu ant grindų….Aptaškau ir tavo kostiumą.

  – Na, Kale, tu net sugebi valdyti rijimo instinkto, – sakai supykęs. – Nemoki čiulpti. Pigiausios stoties prostitutės narkomanės atčiulptų geriau už tave.

  O jis mane vadino čiulpimo deive. Esu truputį nusivylusi, kad žinai, kaip jos čiulpia… bet, aišku, tyliu. Liepi man kuo greičiau liežuviu išvalyti vėmalus ir spermą. Kai laižau, pliaukši man per užpakalį su ranka, tai man ypač patinka. Todėl grindis laižyti visai smagu. Kai grindys pagaliau švarios, nori sukišti savo kumštį į mano vaginą.

  – Labai norėjai pistis, Kale? – kartoji… – Tai šiandien tave tikrai gerai išpisiu… Sužinosi pagaliau, ką reiškia turėti tikrą Valdovą.

  – O ne, fistingas man tabu, pamiršau pasakyti, – lemenu…

  – Gerai… Bet kitą kartą iškart pasakyk visus tabu, o ne kada sugalvojus… – sakai .

  Dėkoju savo Valdovui už kilnumą. Tada pradedi mane dulkinti vibriku. Bet jis man skaudžiai primena Jo nuostabybišką linksmakotį. Man reikia kažko visai kito. Sugalvojau: atsinešk iš šaldikio pailgą ledo gabaliuką. Išdulkink mane lediniu vibru, kad pagaliau atvėsčiau… Bet jį vaginoje galima laikyti tik keletą sekundžių, ne ilgiau… Tada ištrauki, ir vėl įkiši – kol visas ištirps. Jeigu dabar tau, Valdove, pasistotų antrą kartą, ir dar kartą mane išdulkintum iki antro orgazmo, tavo kotas man atrodytų karštas kaip nuodėgulis – patirčiau nepamirštamą draivą. Tada neabejotinai tapčiau tavo tikra nuolankia verge. Deja, tu net nesiruoši to daryti. Ką gi, čia tavo problemos… Tu prišlapini šuns dubenėlį ir duodi man gerti. Kažko labai ištroškau, todėl visą išlaku… Kaip skanu, iškart atsigaunu. Tada primini mane koja ir likusius myžalus pavarai ant manęs. Kokia palaima , auksinis lietus kaip balzamas, iškart nustoja perštėti odą.

  – Pažymiu savo teritoriją, – sakai -. Nuo šiol, Kale – tu mano vieno. Pagaliau pamirši viską ir visus, kurie buvo iki manęs.

  Kol buvau su tavimi, aš Jį tikrai pamiršau. Ačiū, mano Valdove. Bet dar pagalvosiu, ar tave pasirinkti Tikruoju ir Vieninteliu savo valdovu.

  Copyrigt Asmodea.

  El.p. ugne.tigre@yahoo.com

  BDSM - kas tai?

  BDSM bondage, discipline, dominance, submission, sadism, mazochism. BDSM gali reikšti, galima suvokti, kaip:

  – seksualinės orientacijos forma – iškrypimas – gyvenimo būdas – tarpasmeninių santykių forma – subkultūra BDSM esmė – vienas partneris perduoda savo valią kitam. Fizinis skausmas, emocinė prievarta ir seksas – trys pagrindiniai būdai perteikti savo valią. Visi šie būdai gali būti naudojami pavieniui, arba persipynę vienas su kitu. Svarbu paminėti tai, kad ši veikla nė vienam iš partnerių negali būti prievartinė. Nors iš šalies gali atrodyti kitaip, tačiau betkokie žaidimai vyksta abipusiu sutikimu.

  BDSM žaidimuose vyrauja rolės: • Partneris, kuris vadovauja – viršus, dominantas, dom, valdovas.. • Partneris, kuris paklūsta – apačia, sub, vergas.. • Switch – neapsisprendęs partneris, vieną kartą gali būti dominuojančiu, kitą kartą paklūstančiu. Kartais rolėmis apsikeičiama kelis kartus per žaidimą.

  Žaidimas, scena, sesija – žodžiai nusakantys žaidimo laiką.

  Scenarijus – planas, kaip bus žaidžiama, kokie veiksmai bus atliekami sesijos metu, pagrindinės gairės.

  Domėjimasis BDSM gali būti kaip gyvenimo būdas arba kaip vienkartinis žaidimas eksperimentuojant.

  Dažnai partneriai nusistato saugos žodį ar veiksmą (kuomet partneris neturi galimybės kalbėti). Kuomet paklūstantis partneris nebegali ištverti, pasiekiama jo galimybių riba, jis gali ištarti saugos žodį ir žaidimas būna nutraukiamas. Siekiant visiško saugumo gali būti žaidžiama stebint pašaliniam, sesijoje nedalyvaujančiam asmeniui, kuris prižiūri, ar laikomasi taisyklių.

  Keletas BDSM žaidimo formų: – Surišimas – Vyriškų genitalijų kankinimas (CBT – cock and ball torture) – Elektrostimuliacija – Auksinis lietus (šlapinimasis) – Medicininiai žaidimai – Rolių žaidimai – Plakimas/mušimas – Pakabinimas – Kankinimas kutenimu – Prisegamo penio (strap-on) žaidimai – Vaško žaidimai  

  Dažniausias BDSM simbolis/logo

  image

  Dar skaitykite čia:

  http://lt.wikipedia.org/wiki/BDSM
  http://en.wikipedia.org/wiki/BDSM

  Bondage

  image

  Bondage sunku išversti į lietuvių kalbą, tai – fiksacija, surišimas (ir nebūtinai virve), laisvės, veiksmų apribojimas, supančiojimas…

  Bondage – dominuojančiam tai kontrolės būdas, paklūstančiam tai – kotrolės praradimas, perdavimas kitam. Bondage metu pavargęs žmogus pasiekia bejėgiškumo jausmą. Kaikuriuos žinojimas, kad esi bejėgis ir kad kita pusė gali su tavim daryti (ir darys) ką tik panorėjusi, labai jaudina. Kitiems tai savęs emocinis išlaisvinimas, kuris ramina.

  Bondage yra labai naudingas sub’o valdymo įrankis, kurį kiekvienas dominuojantis turėtų išmokti ir įvaldyti. Ir visai nebūtina pulti studijuoti daug laiko ir pastangų reikalaujančių sudėtigiausių japonų surišimo technikų. Rezultatas gali būti pasiektas naudojant pagrindinius žingsnelius, kelis mazgus, nepamirštant suagos priemonių ir vaizduotės.

  Greičiausias ir patogiausias variantas – naudotis odiniais antrankiais. Puikiai tinka pradedantiesiems.

  Bondage gali būti naudojamas siekiant stimuliuoti erotiškai, bausti, mokyti drausmės, ar niekinti. Tai kaip įrodymas, jog sub’as atiduoda į savo valdovo rankas kūną, laiką, erdvę. Sub’as nuolankiai tiki valdovo gailestingumu ir laukia, kol bus paleistas.

  Bondage siekiant drausmės – turėtų itin riboti sub’ą. Kuo mažiau judėjimo laisvės, tuo geriau.

  Bondage baudžiant – reikėtų suteikti daugiau laisvės, tačiau sub’as turėtų būti fiksuotas taip, kad laikui bėgant jam būtų vis nepatogiau. Nuobodulys yra itin tinkamas elementas. Keli pavyzdžiai:

  1. Pririškite vergą prie stulpo, palikite jo/jos kojas nesurištas, o akis neuždengtas. Tokia pozicija suteikia labai ribotą judėjimo laisvę ir su laiku tampa vis nepatogesnė. Buvimas neuždengtomis akimis neleidžia sub’ui pasinerti į mintis ir ignoruoti bausmę. Laikas – vienas svarbiausiu tokios bausmės elementų.

  2. Parklupdykite ant kelių, suriškite rankas už nugaros, alkūnes fiksuokite prie juosmens. Tokioje pozoje sub’as gali šiek tiek judėti, bet negali stovėti. Nuobodus klupėjimas – puiki bausmės forma. Beje, su laiku tokia poza tampa skausminga. Surišti galima simetriškai ir asimetriškai. Paprasčiausias rankų ir kojų surišimas būna simetriškas, nes abi kūno pusės yra surišamos taip pat. Tai ramus ir taikus surišimas, kurio metu sub’as gali kiek atsipalaiduoti, ar net nugrimzti į meditaciją. Tačiau jei surišite asimetriškai, pvz vieną ranką prie kojos, kitą ranką prie galvos, o kojas taip pat skirtingai – sub’ui bus sunkiau prisitaikyti prie situacijos.

  Dažnai fiksacijos metu naudojami papildomi įrankiai: botagai, analiniai kaiščiai, ir t.t.

  Treniruodami nepatyrę sub’ą neskubėkite. Pradėkite nuo lengvos fiksascijos, trumpų periodų.

  Taisyklės vergei

  image

  Kad tau būtų aiškiau, kaip elgtis bendraujant su manimi, surašiau keletą taisyklių:

  1. Aš vienintelis tavo Valdovas. 2. Vadinti mane privalai tik pagarbiai (Valdovu, Ponu, Šeimininku). tu neturi vardo, į tave kreipsiuosi verge ar kaip man patiks. 3. Bendraujant su manim tavo akys ir galva turi būti nuleistos. Turėsi žinoti keletą pozų, kuriomis siūlysi savo kūną Šeimininkui. 4. Kalbėti, ko nors klausti, gali tik gavusi mano leidimą. 5. Kalbėti turi aiškiai, į klausimus atsakyti nedelsiant ir konkrečiai. 6. Skiriamas užduotis privalai atlikti kuo greičiau ir geriau. Atlikusi, turi paklausti ar gerai atlikai, ar mane tenkina rezultatas. 7. Privalai pranešti apie savo lytinius santykius. Prieš mūsų susitikimą negalėsi mylėtis mažiausiai dvi paras. 8. Susitikimų metu tavo kūnas ir protas priklauso man. Stabdyti žaidimui naudosime sutartinį žodį. Kol jo neištarsi, manysiu, kad tu sutinki su mano veiksmais. 9. Man rūpi tavo sveikata ir saugumas, todėl jokių gyvybei pavojingų veiksmų ar kūno sužalojimų nebus. Taip pat jokių ilgalaikių žymių. 10. Aš tave gerbiu kaip asmenybę ir asmeninis gyvenimas mūsų santykių neliečia.

  Laisvai naudokite savo vergams, paklūstančioms, sub’ams, apačioms.., jei tik jūsų nuostatos sutampa su čia išvardintomis.

  Asmodea: Valdovą mylėti draudžiama

  Pagaliau man nusišypsojo laimė – radau savo tikrąjį ir vienintelį Valdovą.

  Labai rimtai žiūrėjau į pirmojo BDSM partnerio paieškas, todėl jos truko ilgai – beveik du mėnesius. Rinkausi pagal savo sugalvotą sistemą su įvairiais paslėptais testais bei išbandymais, atkleidžiančiais žmogaus emocinį stabilumą, charakterio tvirtumą, mačo ego dydį, žaidimų pomėgius bei ypatumus… Panašiai ir Valdovai renkasi verges – kiekvienas turi savo išbandytą ir pasiteisinančią „verbavimo” sistemą, kuri padeda pažinti jų charakterį, pakrypimo laipsnį, pomėgius, ir „viską, ko reikia seksualiai nusiteikti”. Paieškų etapas vertas ištiso romano! Skelbime pasigyriau, kad turiu turtingą ir velniškai pakrypusią fantaziją, todėl ieškau BDSM partnerio su turtinga ir pakrypusia patirtimi. Kai susijungs šios dvi jėgos, mūsų žaidimai bus menas, aukštasis pilotažas … Ir aš iš tiesų to siekiu. Todėl sulaukiau gana daug pasiūlymų tapti mano valdovais. Nuo dvidešimtmečių iki beveik pensininkų.

  Nesiplėsdama pasakysiu, jog sutikau kaip reta įdomių ir spalvingų tipažų. BDSM žaidėjai persisotinę vanilinio sex malonumais, kuriuos kompensuoja svaiginantis neribotos valdžios, galios, absoliutaus vergės paklusnumo jausmas, suteikiantis kur kas stipresnius sexišgyvenimus, arba yra jų surogatas. Tačiau žmogus jau taip sutvertas, kad jam reikia vis naujų, ryškesnių ir labiau pakrypusių malonumų. (Teisybės dėlei prisipažinsiu, kad ir aš pati – ne išimtis.) Todėl kai kuriems valdovams BDSM virto nebe hobiu ar sexgyvenimo paįvairinimu, o gyvenimo būdu, paranojiška, nesveika aistra, tad jie medžioja aukas norėdami pavergti vos ne visam likusiam gyvenimui 24 valandas per parą. Ir tai jau nebe žaidimas. Aš griežtai skiriu gyvenimą ir žaidimą, todėl sesijai pasibaigus turi baigtis ir Valdovo valdžia. Įdomiausia buvo stebėti, kaip gudriai ir kryptingai šie blogiukai medžioja naivuoles, trokštančias „naujų, įstabių ir niekada nepatirtų pojūčių “.

  Visai nenoriu užsirauti ant juodo BDSM maniako. Todėl Valdovo ieškau ne atmestinai. Rusiška ruletė – ne mano žaidimas, aklai niekada nerizikuoju. Nes visai netrokštu tapti nestabilios psichikos žiauraus ir ištvirkusio pakrypėlio sex žaislu, kuris įsijautęs gali lengvai peržengti tabu … Nenoriu po sesijų likti su mėlynėmis, žaizdomis, randais. Ir būti nuolat kontroliuojama. Norėčiau jaustis atsipalaidavusi ir laiminga, pilna dėkingumo ir nuostabos. O ne, ble, pasibaisėjusi, nuskriausta, įskaudinta.

  Kai kurie mane iš karto bandė pastatyti į vietą, nuo pat pirmos žinutės pavadinę kale. Ir atitinkamai elgėsi. Tačiau keiksmai man sukelia vidinį diskomfortą. Frustraciją, įsiūtį . Niekam niekada neleidžiu savęs keikti. Todėl iš karto perspėjau tuos, kurie mane vadino šiukšle, kurva, šliundra, kale… – kad esu Vilkė, ir jei nesiliaus – perkąsiu jiems ranką. Tai paprastai suveikdavo. Ir net nežinau, kaip bus žaidimų metu – ar įveiksiu šį vidinį barjerą? Pamatysim… Kai kurie manęs net nevadino verge – drauge, meiluže, žaidimų partnere. O sesijas- pasižaidimais. Tame yra kruopelė tiesos. Skirtingi žmonės – skirtingi žaidimai. Galėčiau išsiskirti smagią smegenų pudrintojų grupę. Kokius įdomius ir stebuklingus potyrius jie žada! Kaip išmoningai rezga svaigiuosius tinklus, kaip subtiliai vilioja ir tvirkina, atsižvelgdami į moters sexapetitą ir polinkius… Kartais savo žinutėmis jie mane taip sujaudindavo, kad per dieną kelis kartus lėkdavau į wc masturbuotis. Kolegos biure tikriausiai manė, kad man paleido vidurius. O kokiais neįmanomais makaronais kai kurie mane maitino: stebuklingas saldusis Bybis, stovintis dvi valandas, su kuriuo galėsiu daryti viską, ką norėsiu. Aštuonis kartus per naktį pasistojantis gražuolis Bybis. Ir ne trys orgazmai per sesiją, kaip pageidauju, o daug daug daugiau, ir vis stipresni! Arba vienas ilgas, nepertraukiamas ir svaigus dviejų valandų orgazmas. Nepaprastas, beveik antgamtiškas Vergės ir Valdovo susiliejimo jausmas per malonumą ir skausmą, kai tapsime vienu kūnu ir viena siela (o, Šventasis Valdove…  ). Iš sexsupermenų pažadukų ne kartą taip ilgai kvatojau, kad kolegos nustebę spoksodavo – gal kokios žolės apsirūkiau??? Kiti atvirkščiai – nežadėjo jokio orgazmo. Nes patirsiu jį, jeigu jie to norės. O panorės, jeigu jo nusipelnysiu, jį užsitarnausiu. O jeigu ir toliau išsipisinėsiu, erzinsiu ir nebūsiu nuolanki – stovėsiu surišta, kankinama ir plakama tol, kol išlakstys visi mano arogancijos ir nepaklusnumo likučiai. Nors ir per naktį – kol įsisąmoninsiu, kad mano kūnas ir saldžioji vietelė yra Valdovo Žaidimo Laukas (genialus išsireiškimas,10 balų) ir priklauso tik jam. Ir BDSM žaidimai – ne vergės pageidavimų koncertas, todėl būtina laikytis taisyklių. Man laaabai patiko toks atviras, naujas ir netikėtas, kietas tikro valdovo požiūris… Ir svarbiausia, kad mane tai beprotiškai jaudino… mmmm…

  Dauguma BDSM Valdovų ir Switch-ų – normalūs, žavūs vyrai, tikino mėgstantys lengvą BDSM – kaip ir aš. Tai nugalėtojai iš prigimties, atkakliai siekiantys tikslo. Analitiški, strategiškai mąstantys ir kryptingai veikiantys. Bet kartu ir lankstūs, galintys leistis į kompromisus. Atsargūs, apdairūs, išmintingi (eilutės, kurios papuoštų bet kurį CV ). Rafinuoti, subtilūs, patyrę , puikiai išmanantys moterų psichologiją, ir, kaip taisyklė, patrauklūs. Žodžiu, kieti riešutėliai. Bet man tokie labiausiai patinka. Taigi, mano ilga, daug laiko ir pastangų reikalavusi paieška, per kurią apleidau tiesioginius savo darbus, pagaliau davė rezultatą. Po pirmojo pasimatymo gyvai kodiniu pavadinimu Jokio Sex, Jokių Pretenzijų – tu man atrodai pats geriausias ir nuostabiausias iš visų pretendentų, su kuriais mane suvedė likimas. Nes tu susitaikei su daugybe mano, BDSM naujokės tabu, ramiai ir kantriai paaiškinęs, kad daugelį jų mes įveiksim drauge, pamažu, bet užtikrintai. Nes, tu kaip ir aš, praktikuoji švelnius žaidimus. Bet manieji buvo gailiai mėgėjiški…Todėl jaučiuosi pati laimingiausia, kad ir Tu pasirinkai mane. Dabar ateinu į antrąjį pasimatymą. Mano kulniukai sukaukši koridoriuje. Tyliai praveriu biuro duris. Ateinu apsirengusi tavo nurodytais dress-kodo rūbais, nuolanki ir nusižeminusi. Kaip čia jauku ir erdvu – puiki vieta pirmajam mūsų žaidimui. O geriausiai mane nuteikia grindis dengiantis minkštas raudonas kilimas. Džiugu, kad pasitinki mane kaip žvaigždę – ir pats to nenorėdamas. Mano Bybio Žvaigždė – pasakytų ne vienas… Ir labai teisingai. Bet ne šiukšlė – nes nenoriu, kad mano Valdovas būtų šiukšles renkantis Šiukšlininkas. Pasistengsiu būti Tau tobula ir pati geriausia vergė – įsikūnijęs Paklusnumas. Nes noriu tokia būti. Ir labai stengsiuosi… Nes tu, mano Valdove, seniai gyvenai mano slapčiausiose fantazijose. Apie tave svajojau ir tavęs geidžiau… Nes, kaip ir visos moterys, – noriu patirti kažką ypatingo… visiškai kitokio… niekada nepatirto… Trokštu mėgautis pačiu žaidimo procesu, vyksmu, tavo meistryste, suvaržymais kūno, kuris taps Tavo Žaidimų Lauku… O mano dvasios per dvi valandas nepavergsi, net ir labai norėdamas. Ir niekada nepamiršiu, kad nesi paprastas sexpartneris ar meilužis – Tu esi mano Valdovas. Jau įsisąmoninu svarbiausią dalyką – Tavęs negalima įsimylėti. Ir gerai, kad tarp BDSM partnerių nėra meiles – tikros, žmogiškos, nes ji ten netinka – tiesiog kitos žaidimo taisyklės. Tai jau būtų ne BDSM… Tu santūriai pasveikini mane: – O, mano naujoji vergė, labas, – sakai. Taip, aš čia. Pagaliau išdrįsau pas tave ateiti. Tu sėdi savo odinėje šefo kėdėje ir tylomis žiūri man į akis. Taip, tai tikro Valdovo žvilgsnis – kietas, stiprus ir santūrus. Tik giliai akių dugne žybsi džiaugsmo kibirkštėlės. Beveik nematomos. Nuleidžiu akis. Net aš nepajėgiu atlaikyti tavo žvilgsnio. O gal nenoriu – nes dabar geidžiu būti tavo Verge. Tu tyliai įsakai man nusirengti. Man labai patinka Tavo balsas – kaip paslaptinga muzika, kuri jaudina ir traukia. Ji užbūrė mane jau kalbant su Tavim telefonu. Lėtai nusirenginėju. Tada liepi man klauptis prie tavo kojų. Tavo rankose – antkaklis, kuris tuoj suverš mano kaklą. Tarsi juodas brūkšnys, perbrauksiantis mano buvusį gyvenimą… Žvilgsniu sulaikau tavo ranką – palauk! Paskutinį kartą pažaiskime mano žaidimėlį. OK? Paskui jau Tu, ir tiktai Tu, ir visada Tu nustatinėsi mūsų žaidimo taisykles. Tad pradėkime. Dabar eikš pas mane ant šio puikaus raudonojo kilimo… Pasiguldau tave sau ant kelių. Kaip vaiką. Niekada nebandei tokios pozos? Tu įpratęs, kad moteris prieš tave klūpėtų? Arba gulėtų surišta ? Šį kartą viskas bus kitaip. Bet tikrai ne blogiau – tuoj įsitikinsi… Glostau tavo krūtinę, pilvuką, šlaunis, masažuoju užpakaliuką… Vis arčiau , arčiau Jo… Jis jau nekantriai laukia manęs … Tada liežuviu nuvedu drėgną šliūžę per krūtinę… leidžiuosi vis žemiau… Liežuvio glamones keičia nestiprūs pakandžiojimai, pakramsnojimai. O dabar švelniai glamonėju tavo Diką pirštukais… Glostau kiaušinukus. Jis šiltas, šilkinis, švelnus… Kaip gera Jį myluoti… Seniai šito laukiau… Lūpomis, ne pirštais, nusmaukiu odelę ir liežuviu švelniai baksnoju galvutę… Suku ratukus aplink skylutę… Tada švelniai siurbiu tik skylutę, paskui ir visai galvutei padarau ypatingą vakuuminį siurbimą… Ji tiesiog virpa iš malonumo. Pažiūriu tau į akis – ar patinka? O taip, tu giliai alsuoji, kakta išrasojusi, o akys aptrauktos švelnia malonumo migla… Todėl tęskime toliau… Tada ištraukiu jį iš burnos ir dantimis švelniai sukandu galvutę. Tempdama suku aplink ašį… Į kairę… į dešinę … Lėtai tempdama lankstau į visas puses – iki tau priimtinos skausmo ribos, todėl vis nepamirštu pažiūrėti į akis. Jau beveik išmokau iš jų skaityti… OK… Čiulpiu toliau. Jis lenda vis giliau man į burną, jau sustangrėjęs ir vikrus kaip gyvačiukas, saugodamasis stiprių baltų mano dantų … Nebijok, nenuskriausiu tavęs… Jis patikliai gulasi ant liežuvio, švelniai, bet stipriai čiulpiu jį visu ilgiu… Jis kietėja, didėja, standėja… čiulpiu vis smarkiau . O, atrodo, mes su tavo Diku jau susidraugavome! O dabar mėgaukis senoviniu geišų čiulpimo būdu – aš jį vadinu savaip – makalavimu. Galvą jos sukdavo, kraipydavo į visas puses (o ne kaip pornografiniuose filmuose – aukštyn žemyn). Tai bus kitoks penio įsiskverbimas į burną, kitoks galvutės dirginimas. O, kaip man patinka tavo veido išraiška… Tada padarau visai priešingą dalyką – savo unikalų hermetinį čiulpimą – pompą… Nuo pat galvutės iki pagrindo Dikas maloniai tempiasi aukštyn – žemyn mano burnoje… Ir visas pulsuoja nuo niekada nepatirto draivo. Jis dabar labai didelis. Tu net pats maloniai nustebęs, kad jis didesnis, nei įprastai… Taip atsitinka – be tik su manim, Asmodėja (na, čia buvo reklama    ). Tu tuoj išsiliesi… Kad pratęstume malonumą, trumpam ištraukiu jį iš burnos… Tu vis labiau kaisti nuo laukimo ir netikėtumo. Čia pravers ir „vėjelio” technika: švelniai pučiu į penį, kapšelį, pilvuką. Kaitalioju „vėjelio” režimą į vėsų, šiltą ir karštą. Tada liežuviu vėl myluoju tik galvutę, tuo pačiu nagučiais švelniai masažuoju ir gnaibau tavo kiaušinukus. Galvutę apdovanoju ypatingai švelniu ir maloniu sraigtiniu čiulpimu… kurio tu irgi dar niekad nepatyrei… Tada netikėtu ir staigiu judesiu praryju tavo Diką – į burną su visai kiaušais ( čia vėl reklama  ) – ir vėl čiulpiu kaip pašėlusi… ilgai… stipriai… Pagaliau su aistriu palengvėjimo šūksniu tu išsilieji „plačiai vakarų vilnimis” man į burną… Kiek daug jogurto! Sperma liejasi man ant veido, didelių nuogų papų, apvalaus pilvo ir tvirtų raumeningų šlaunų. Laižau… valgau… ryju… Koks tu gardus – kažkokios jūros skonio… Nenorėsiu jos praustis… Nušluostau tavo prakaitą ir spermos likučius savo stringais ir liemenuku… Ir juos apsirengiu… Nes geisiu dar ilgai jausti savo vienintelio ir nuostabiausio Valdovo kvapą, tavo galią ir tavo geismą. Žinau, kad Valdovą mylėti draudžiama. Bet – širdžiai neįsakysi… Aš tave jau beveik įsimylėjau. Ir mylėsiu tave tau nežinant, anot sentimentalios dainelės… O jeigu tu šito tikrai nenori, dovanok man vergą – jauną, paklusnų gražuolį … Vergą – kaip meilės Valdovui priešnuodį…

  Copyrigt Asmodea

  El.p. ugne.tigre@yahoo.com 

  Mr. X

  “Labas kekše. Tu man neparašei. Už tai nusipelnei didelės bausmės. Juk sakiau, kai susitiksim, aš sugrūsiu savo pimpalą tau į gerklę taip, kad tu trukčiosi dusdama ir pajausi savo vėmalų skonį. Ar gera buvai, kalyte? Turėsi nulaižyti mano batus. Švariai. Ir padus. Nučiulpti kiekvieną mano neplautos kojos pirštelį. O po to nušliauši prie klozeto ir galėsi pasimėgauti auksiniu lietum. Apmyšiu ir, jei norėsiu, apšiksiu. Išprievartausiu tave, priremsiu prie sienos, surakinsiu rankas ir parklupdysiu prieš save, tokį didelį ir pritvinkusį, čiulpsi pasigardžiuodama, rysi mano spermą. Nusiskusk viską plikai, jei rasiu bent vieną plauką, nuskusiu tau jį su aštriu peiliu. Turėsi nė nekrustelt, kai juo skusiu tavo pizutę. Po to nuplaksiu diržu taip, kad visą savaitę negalėsi sėdėt. Skausmas primins tau apie mane. Išdulkinsiu tave analiniu, šliundra. Jei būsi labai gera, gal panaudosiu lašelį lubrikanto. O po to, turėsi susikišti šampano butelį į analo angą.”

  Ei?! Žmogau! Ar tu tikrai tiki, kad paskaičiusi tokį tekstą aš ateisiu su tavim išgert kavos? Džiaugiuos sulaukusi lietuviškų raidžių (ą, č, ę..), bet net ir jei be jų – viemalų, ižprievartausiu, pasigardžiodama.. Įtariu, rašydamas susijaudinai ir įsivaizduodamas, kaip tai vyksta iš tiesų, tris kartus patenkinai save ranka. Taip, ekstremalė vergė taip pat drėko skaitydama tokias žinutes ir rašė tau atgal saldžius žodelius. Bet.. ar tu tiki, kad tokia realybė išsipildys tavo pilkoj kasdienybėj? Fantazijose ir mane kartais aplanko marsiečiai ir dviem čiuptuvais laikydami už rankų, dar su dviem slidžiais lenda ten, kur reikia, ir kur nereikia. Tai tik fantazija…

  Ilgai galvojau, ko aš noriu. Iki šiol nežinau. Tu esi vyriškas. Dėvintis kostiumą, avintis nuvalytus batus. Kvepiantis. Solidus laikrodis tiksliai skaičiuoja minutes. Tvarkinga šukuosena. Švari mašina. Nevėluoji, o jei jau taip nutinka, visada praneši ir sugalvoji, kaip nesušalti laukiant tavęs. Kavinėje dar laukdamas manęs užsakai kavos. Late. Tokios, kokia mano mėgstamiausia. Net nepaklausęs. Nes kartais tu gali priimti sprendimus už mane. Tu skaitai mano mintis.

  Tu puikiai orientuojiesi aplinkoje ir esi savarankiškas. Ir neklausi manęs, kuriame viešbutyje mes praleisim laiką, kurioje kavinėje skaniausia kava, kurioje miesto dalyje atsiveria gražus kraštovaizdis..

  Tu esi valdingas. Tavo žvilgsnis priverčia virpėt, gilios rudos akyspaskandina kažkur mintyse.

  Tu kasdien tobulėji. Klausaisi ir girdi, ką sakau. Tu atkreipi dėmesį, kuo žaviuosi, kas patraukia mano akį. Kasdien tavo žinios apie mane, kaip asmenybę, plečiasi.

  Tu gerbi savo privatumą. Jei būnant su manim tau suskamba telefonas, tu nueini atokiau pakalbėt, arba kalbi lakoniškai, bendrai, trumpais žodžiais. Esu smalsi, kasdien mane įsileidi į savo gyvenimą vis labiau. Papasakoji apie sesę, brolį.. Pasikvieti į svečius. Juk tavo namai-tavo tvirtovė, negali kiekviena čia patekt.

  Ne, tu nesi kažkoks rimtuolis, kuris griežtu veidu įsakinėja ir stumdo figūrėles. Turi puikų humoro jausmą.

  Pridėkim truputį romantikos. Mielai suvalgyčiau torto karštą birželio dieną, pakrypusio sodo namelio balkone, kuris yra vidury miškų. Torto, su braškėmis ir grietinėle, kurį tu pats pagaminai. Taip, man tai romantiška. O po to pasimylėčiau žinodama, kad gretimam sklype bobulytė laisto pomidorus šiltnamyje ir galbūt girdi, kaip garsiai alsuoju artėdama link to didžiojo OOO.

  Tu rūpestingas. Tu visada pasirūpini, kad man būtų patogu, nešalta, sotu, gera. Ramu. Tu saugai mane. Pastebi smulkmenas aplinkoje. Ir parodai, kaip juokingai atrodo blondinė su aukštakulniais, kurie gerokai per aukšti ir eisena tokia, jog linksta keliai. Tu viską stebi. Atsimeni, kokios spalvos paltą dėvėjo praeivis prieš 2 minutes. Visada mąstai, kas vyksta aplinkui, čia. Ir žinai logiškus atsakymus į mano beprotiškus klausimus.

  Tu protingesnis už mane. Žinai, ką galvoju. Nuspėji, ką darysiu. Sąmoningai nusileidi. Ir niekada neleidi tavęs perprast iki galo. Bet man jauku su tavim. Tu nuoširdus. Atviras. Ir nebijau atsipalaiduot tavo glėby. Ir net jei kada virsiu tau troškinį ir pjaustysiu morką, priėjęs iš nugaros pabučiuosi kaklą. Natūraliai kilstelsiu petį slėpdamasi, bet tavo tvirta ranka švelniai jį nuleis ir lūpos vėl įsisiurbs į kaklą. Tu niekada neklausei, aš tau niekada nesakiau, bet mes abu žinom, kad aš svaigstu iš malonumo nuo to. Tai ir yra tikrasis valdymas, kai be jėgos priverti nuleisti petį, suvaldyti kūno instinktą dengtis nuo kutenimo, ir suteiki malonumą.

  Tavo lūpos.. bučiniai.. Mmmm, kas tave išmokė bučiuotis? Paskęstu bučinyje, išsijungia savisaugos jausmas, nutirpsta rankos ir kojos.. Susileisčiau, bet tvirtos rankos laiko glėbyje.

  Mylintis iš nugaros savo ranka lėtai slinksi nuo mano šlaunų, palei papilvę, glostydamas krūtis pasieksi kaklą ir stipriau ji apglėbsi. Tu kontroliuoji mane. Nesu aš čiulpimo čempionė. Ir neapžiosiu jo viso iki pilvo. Bet jei suriši rankas, ir paguldysi ant lovos nuo jos krašto nuleidęs mano galvą žemyn, aš išsižiosiu, priimsiu tave visą tiek, kiek kūnas leis. Tik nuvalyk ašaras nuo akių.

  Manai tu esi oralinio dievas? Išbandyk mano valią. Liepk atsistoti prie stalo, pasilenkti taip, kad krūtine remčiausi į stalviršį. Išskėsk mano kojas. Ir leisk perskaityt patį ilgiausią eilėraštį, kol tuo metu glamonėsi mane liežuviu, pirštais.. Jei nesujudėsiu, jei nesuglausiu kojų, jei vis dar būsiu išsirietusi, jei nesustosiu skaityt, tu pralaimėjai. Aš stengsiuosi save suvaldyt. Nenusimink, žinau, kad pralaimėsi.

  Nelipsiu ant šampano butelio, nes nei man, nei tau to nereikia. O jei užsimanysi kąnors apdovanoti auksiniu lietum, pasikviesk kokią šliundrą. Su malonumu stebėsiu tavo laukinę aistrą, kurios neišlieji ant manęs, nesmane gerbi. Stebėsiu, kaip ji čiulpdama bučiuoja tavo kojas, po to nuvelki iki klozeto, apsisioji ir ištėški sėklą tam, kad ji godžiai surytų. Aš tik stebėsiu.

  Paaštrink pojūčius. Surišk, kad negalėčiau judėti, užrišk akis, kad nematyčiau, uždėk ausinuką su atpalaiduojančia, bet garsia muzika. Padaryk bejėge, priklausoma tik nuo tavęs. Tik taip pamatysi tikrąją ir nesuvaidintą kūno reakcją. Lašink vašką ir stebėk, kaip krūpčioja kūnas. Švelniai vedžiok pirštus ir pagalvėlėmis sukiok aplink mano spenelius, žiūrėk, kokie jie stangrūs. Leduku masažuok šlaunis ir papūsk oro, oda pašiurps. Bučiuok kūną ir pamatysi, kaip drėkstu. Prispausk savo kūnu mane prie lovos. Savo kojom praskėsk manąsias, kad negalėčiau jų suglausti. Ir ne todėl, kad taip patogiau. O todėl, kad taip ir pasireiškia tikrasis vidinis tavo valdingumas. Kramsnodamas ausį šnabždėk man klausimą “Ar tu mano?”, ir pamynusi visus savo įsitikinimus, visa atsiduosiu tau, garsiai tai pripažindama “Taip, aš tavo“. Jei buvai pastabus, tik dar kartą įsitikinai, kad man patinka visos pozos iš nugaros.

  Aš nesu tavo vergė, nesu tavo valdovė, nesu tau lygi. Bet esu Ta – geriausia.

  Tikiu, kad tavęs nėra. Toks žmogus negali egzistuoti. Todėl tiesiog parvežk mane namo..