Gay Hikayeleri | Abimin Arkadaşı Sevgilim Oldu

Gay Hikayeleri | Abimin Arkadaşı Sevgilim Oldu

Gerçek hikayedir ankarada yaşıyorum 19 yaşında ilk ilişkim oldu onu anlatıcam şimdi 26 yaşındayım.

Abim benden 7 yaş büyüktü ben ergenlikten sonra erkeklere karşı ilgi besledim ama toplum baskısı falan hiç ilişkim sohbetim falan olmadı buna cesaret bile edemiyordum tipimden sesimden falanda belli olmadığı için iki kız arkadaşım oldu sadece onlarda sürmedi.

Zaten tam ne olduğumu bilmiyordum kızlarla ilişkim olmuştu ama boşalma anı dışında bir haz yoktu yani sevişmeyi içim bile istemiyordu ama sokakta beğendiğim erkeklerle delice sevişmek istiyordum.

Fatih abimin en yakın arkadaşlarından biriydi bir firmada çalışıyordu 27 yaşındaydı bir kaç özelliği daha var ama belli olmasın kimliği diye özet geçtim. O zamanlar abi dediğim fatihle yollarımız benim staj olaylarıyla içli dışlı oldu gün içinde görüşme dışında sürekli mesajlaşıyorduk dertleşiyorduk geyik yapıyorduk. Benim ilgim yükseldi duygular beslemeye başladım belli etme şansım hiç yoktu staj bitti artık görüşemiyorduk ama mesajlaşıyorduk ama ayda bir falan denk geliyorduk abimin yanında zaten bize yakın oturmuyordu. Sonra fatihin dogum günü zamanı geldi fark ettim ki abim ne benim tarafımdan ne de fatih tarafından bizim mesajlaştığımızı hatta staj zamanı hep iyi olduğumuzu bilmiyordu.

Nedenine gelirsem fatih beni dogum gününe davet etmedi, abime bende geleyim dedim ne işin var dedi gidemedim. Açıkcası kırıldım ve üzüldüm saat tam 00:00da fatihe mesaj attım “iyi ki doğdun” yazdım bana “iyi ki varsın” yazdı ama 2 bucuk saat sonra falan.

Fatih geri çekildi mesaj atmıyordu artık bende atamıyordum kendime rezil olcaktın diye kızdım kendime normal mesajlaşmaları başka yere çekiyorsun dedim. Abim arkadaşları ile bir filme gidecekti bana sende gel dedi sırf fatih için gittim. Ama normal davrandı eski günlerdeki gibi salonda yanına oturdum bana bir iki bakışı çok anlamlı geldi resmen filmi izlemiyordum kafama takılıyordu bazı şeyler ve beklemediğim bir şey oldu fatih 3-5 saniyede olsa iki defa elimi tuttu ulan bu ne demek dedim elimi çeksem bir iş çekmesem başka zaten şoku atlatamadan ellini geri çekti ikisindede.

O gün ben eve döndüm onlar takıldı fatih eve gittinmi diye mesaj attı. Evet abime mesaj attım abi evdeyim yazdım. Sinirlisin galiba dedi yok abi yorgunum yatıcam duş alıp yazdım tamam sonra konuşuruz dedi tamam dedim. Bir mevzu var ama o kadar boktanki ne yapacağımı bilemedim. Bu böyle sürdü 1 bucuk ay sonra benim doğum günümde fatih bana benim mesajımın aynısını 00:00da attı bende iyi ki varsın dedim.

Doğum günümü haftasonu arkadaşlarımla kutlamıştım asıl doğum günü günüm evdekilerle pasta falandı ve fatih bize geldi pasta kestik yemek yedik pasta yedik oturduk. Ben odama geçtim bir ara fatih odamın kapısını çaldı girdi 20 mi oldun şimdi dedi falan konuşurken beni dudaklarımdan 3 saniye öptü doğum günün kutlu olsun dedi gülümsedi çıktı nasıl titrediğimi anlatamam kitlendim mesaj attı aramızdaki olayın farkındasın dimi kardeşimin erkek kardeşine biraz şerefsizlik ama seviyorum falan diyor.

O zamanlar hayatımın dönüm noktası gibi baktım korktum cevap veremedim hatta iki kız vardı bana yürüyen sevgilimi olsam dedim. Şeytan sağolsun fatihe aklıma takılan herşeyi yazdım korkumu hislerimi bu zamana kadarki bildiklerim ve bilmediklerimi. Beni eve davet etti rahat konuşalım haftasonu diye evine gittim konuştuk kahve içtik ellele ilişkimiz başladı biraz öpüştük fazlası olmadı.

3 yıl doludolu ilişki yaşadık detaylara gitmek istemiyorum. Niye bitti derseniz abimle küstüler sonra ablası vefat etti bunalıma girdi abimle ablasının olayında barıştılar ama eski havaları yok benlede ilişkinin son bir yıllı çok kopuk geçti oturduk konuştuk bitirdik ocak 2018de nişanlandı duyuyorum abimden çünkü hesapları gizli birbirimizi sildik ama kötü değiliz.

Hayatıma onun dışında biri girmedi, aynısının olacağınıda hiç sanmıyorum ama her saniyesi içinde hiç pişman değilim iyiki oldu yaşandı, inşallahta mutlu bir hayatı olur, en sağlıklısını yaptı.

Okuduğunuz için teşekkür ederim.

——
Arkadaşlar Hikayeleri Beğenelim ve Sayfamızda Paylaşalım ki Yenileri Gelsin…
——