@merve0607
İsimsiz
Posts
65
Last update
2019-09-04 18:41:49

  ASKER ZİYARETİ

  Sıcak bir nisan ayıydı. Asker olan kocamı ziyarete gidiyordum otobüsle… Üzerimde deri ceket ve ince bir bluz, altımda ise tanga üzerine kısa bir kot şort vardı. Sevişmeyeli tam iki ay olmuştu. Çok azgındım. Evlenmeden önce de birkaç erkekle uzun süreli ilişkim olmuştu ve bakire gitmemiştim kocama. Ama o kabul etmişti.

  Yola çıktım çıkalı içim bir hoştu… Birileri ile yatma isteği vardı içimde… İlk defa kaynana baskısından uzaktım ve özgürdüm. Nereye gittiğimi, ne yaptığımı sorgulayan o zebellah kadının baskısından kurtulmuştum bu yolculukta… Ama bir yandan da kendimi benim gibi aç olan kocama saklamak isteği vardı içimde… Deli gibi sevişmeyi planlıyordum kocamla ve kendimi ellemekten bile kaçınıyordum.

  Hava kararmış çoğu yolcular uyumuştu. Muavin ve bazı yolcular sık sık yanımdan geçiyor, bluzumdan rahatlıkla görünen memelerime ve toplanmış kot şortumdaki altındaki uzun bacaklarıma bakıyorlardı. Bu durum beni tahrik ediyor, onlar geçerken daha çok eğiliyor memelerimi gösteriyordum.

  Otobüstekilerin hemen hepsi kaba saba, aç bakışlı tiplerdi, yanlarındaki kadınlar da çoğu kapalı, biçimsiz, şişman bedenleriyle onlara yakışır vaziyettelerdi. Yani içlerinde bir tek ben vardım bakımlı, parfüm sıkmış ve onlara göre çok cesur giyinmiş olan. Tabii bir de 21 yaşında olmanın körpeliğini de unutmayalım.

  Uzun ve sıkıcı yol böyle geçti. Akşamın ilerleyen saatlerinde otobüs mola verince önce tuvalete gidip makyaj tazeledim. Parfüm sıktım bolca ve mola yerinin bahçesinde elimdeki kolayı içerek gezinmeye başladım. Bir sürü aç herifin ortasında tek güzel kadın olmak heyecanlandırdığı kadar korkutuyordu beni… Bir anda arkamda birini hissettim, karanlıktı biraz da… Yanıma yaklaştı ve fütursuz bir tavırla,

  ”Ulan orospu, deli ettin milleti… Senin anan baban kocan yok mu?” dedi. Dondum kaldım. Terslesem işler karışabilirdi.

  ”Kocamın yanına gidiyorum…” dedim sanki hakaret etmemiş de, normal bir konu açmış gibi yanıtladım adamı… Bir yandan da kullandığı orospu lafı azdırmıştı beni. Adam benim tepkisiz, gayet normal konuştuğumu görünce yumuşayıverdi. Eliyle bahçenin tenha köşesini gösterip,

  “Gel konuşalım biraz… Sıkılmışsındır saatlerdir tek başına koltuğun tepesinde…“ dedi. Beraber gezinip sohbet ediyorduk. Gerçekten canım sıkılmıştı. İki laf edecek insan arıyordum. Öyle ki kısa zamanda kocamın asker olduğunu, iki üç aydır ayrı olduğumuzu, her şeyi öğrenivermişti. İlgiyle dinliyordu beni, arada sırada konuyu açıcı detay sorular soruyor, ben de anlattıkça anlatıyordum.

  ”Yaşadı asker ağa, üç gün kalkmaz üstünden…” falan dedi. Ben cevap vermedim. Sürekli gülümsüyordum.

  ”Yanıyosundur kız sen şimdi…” dedi.

  Cevap vermedim. Mola bitti. Otobüse bindik. O adamın beni bir önümdeki koltuğun yanında oturduğunu fark ettim. Korktum biraz. Bana orospu demiş ve ben de onunla muhabbet etmiştim. Kesin sarkar dedim kendi kendime. Öyle de oldu.

  Sık sık benim üst tarafımdaki çantalarla oynuyor güya düşmesin diye düzeltiyordu. Biraz dikkat edince aletinin sertleşmiş olduğunu gördüm. Resmen bana fark ettirmeye çalışıyor benim de gözüm ister istemez takılıyordu önüne. O da pis pis sırıtıyordu. 30-35 yaşlarında esmer bir tipi vardı.Allah var çirkin sayılmazdı. Bana orospu deyişi kulaklarımda çınlıyordu.

  Kocamın askerlik yaptığı ile geldik. Valizim olmadığı için hemen inebilmiştim otobüsten. Hava yeni aydınlanmıştı. Bir kahvaltı etmek istiyordum. Sağa sola bakınırken o adam yanımdan geçti. Geçerken de

  ”Bekle, bir yere gitme, geliyorum…” dedi ve gitti.

  Şaşırmıştım. Hemen oradan ayrılmam gerektiğini biliyordum ama nedense yapamıyordum. Adam valizini alıp yanıma geldi. Yine pis pis sırıtıyordu. Onun gelmesini beklediğime inanamıyordum. Yanıma geldi,

  ”Hadi gidelim bebek…” dedi. Koluma girdi yürümeye başladık.

  ”Karnım aç…” dedim. Sanki bu adamla yürüyüp gitmem değildi problem olan, karnımın açlığıydı sadece…

  ”Hallederiz” deyip beni yürütmeye devam etti.

  Bir müddet sonra hemen yakındaki sanayide bir lokantaya girdik. Çay ve tost söyledi. Herkes tanıyordu onu… Benimkiyle kendi aralarında konuşup duruyorlardı. Sadece orospu kelimesini anlıyordum. Ordaki adamlar bana bakıp sırıtıyorlardı. O sırada kocam aradı geldin mi diye. Geldim dedim. Bana birliği tarif etti.

  ”Çok özledim seni… Ama hemen gelme. Eğitim ve spordayız, öğlenden sonra gel” dedi.

  Ben kocamla konuşurken adam elini dizime koyup okşamaya başladı. Çok heyecanlanmıştım. Kocam,

  ”Yüz verme sarkarlar, efendi gibi bir pastanede otur” dediği sırada biri sarkmakla kalmamış, ben kocamla konuşurken bacağımı okşuyordu.

  ”Tamam merek etme…” diyebildim zorla ve kapadım telefonu.

  ”Doyduysan gidelim…” dedi.

  Kendime hayret ediyordum ama içimi yakıp kavuran seks açlığı beni bir çıkmaza sokmuştu. Tek kelime ters laf edemediğim gibi ne isterse yapıyordum.

  ”Olur” dedim. Bir taksi çağırdı. Lokantadan çıkarken başka bir adam,

  ”İyi düşürmüşsün malı… Çok tazeymiş, işin bitince bize de yolla” demez mi.

  Adam sırıttı bişey demedi. Ama ben deli gibi tahrik olmuş, ıslanmıştım. Beni beş paralık bir orospu sanmışlardı. Neyse taksiye bindik şoföre bir şeyler söyledi. Az sonra şehre gelmiştik. Adam sürekli dizimi okşuyordu. Dar sokaklara girdik ve 4 katlı bir evin önünde durduk.

  ”İniyoz” dedi.

  Peşinden kuzu kuzu indim. Taksiciyle bir şeyler daha konuşup yolladı. Anahtarla kapıyı açtı.

  ”Gir” dedi.

  Ya hayret ediyordum adam beni resmen eve atıyordu. Onun rüyasında bile göremeyeceği kadar genç ve güzeldim. Ama nutkum tutulmuştu ve birazdan beni becereceğini bile bile peşinden girdim eve.

  İçerisi darmadağınıktı ve çok havasızdı, korkunç da sıcaktı. Odada sadece açılmış ve üzerinde buruşuk çarşafların olduğu bir çekyat vardı. Oraya oturdu ve bana mutfağı gösterip

  ”Bir çay koy bakalım orospu…” dedi.

  Gülümsedim. Mutfakta çaydanlığı ve çayı bulup küçük tüpe koydum çakmak yoktu. İçeri yanına gidip

  ”Çakmak lazım” dedim.

  Cebinden bir kibrit çıkarıp uzattı. Yaklaştım alırken elimi okşadı. Tam gidiyordum ki

  ”Dur” dedi.

  Durdum öylece arkam ona dönük şekilde. Kalktı belime sarıldı. Boynumu öpüp yaladı. Tahrik olmuştum kıpırdayamıyordum.

  ”Şu üstündekini çıkar da öyle demle çayı” dedi. Bir an öylece kaldım. Sinirlendi,

  ”Hadisene orospu…” dedi.

  Hemen çıkardım ceketimi ve bluzumu böylece siyah sutyenimle öylece kaldım. Neden bilmiyorum ama

  ”Şortu da çıkarayım mı?” diye soruverdim. Hala şaşıyorum buna.

  ”Çıkar” dedi. Çıkardım. Hiç tanımadığım kronun önünde tek tangam ve sutyenimle kalmıştım.

  ”Hadi çayı demle şimdi…” dedi.

  Sırılsıklam bir şekilde çayı koydum. Gelir sandım ama gelmedi. Su kaynayana kadar ne yapacağımı bilmiyordum. Mutfakta mı beklesem yanına mı gitsem diye düşünürken yine cebim çalmaya başladı. Kesin kocamdı. Koşarak içeri gittim açar maçar diye. Adam çekyata uzanmıştı çantam hemen yanındaydı. Teli açtım, kocamdı.

  ”Ne yaptın?” dedi.

  ”Bir pastanede oturuyorum. Buluşacağımız saati bekliyorum aşkım…” dedim.

  Tüm bunları çırılçıplak, üzerimde sadece iç çamaşırlarıyla tanımadığım bir herifin önünde söylemek iyice tahrik etmişti beni… Oradan buradan konuşurken adam eli ile yanını gösterip oturmamı istedi. Sesini çıkarmasın, kocam duymasın diye hemen yanına oturdum.

  Oradan buradan konuşurken adam eli ile yanına gelmemi istedi. Sesini çıkarmasın, kocam duymasın diye hemen yanına yaklaştım.Çömelip yanıma yaklaştı ve karnımı öpüp yalamaya başladı.

  Kocam spordan kaytarmış, beni aramıştı. Zaman geçirmem için konuşuyor, beni, benimle sevişmeyi ne kadar çok özlediğini anlatıp duruyordu. Ben de ona karşılık veriyordum tabii ama, tanga külot haricinde çırılçıplaktım ve yabancı bir adam bedenimi okşuyordu bu arada… Ne kadar aşağılıktım. Ama bu durum hoşuma gidiyodu.

  Adam işi ilerletmiş mememi avuçlamıştı. 85 beden memem avucunda kaybolmuştu. Zevk alıyordum. Şehvet duygusu her yanımı sarmıştı. Nefesim sıklaşmış, konuşmakta zorlanıyordum ama kocam anlamıyordu çok şükür. Müthiş bir heyecandı. karnım öpülüyor iki memem de avuçlanıyordu.

  Beni kendisine çekerek yanına yatırdı. Bir eli ile memelerimi okşarken diğeri ile popomu mıncıklıyor, boynumu yalıyordu. Bense bir taraftan kocamla konuşuyor, bir yandan da yabancının vücudumun her bir köşesinde yaktığı alevlerin arasında zevkten kıvranıyordum.

  Sonunda kocam tekrar spora gitmek için telefonu kapatınca rahatlayabildim. Adama doğru döndüm ve

  ”Neler yapıyorsun bana? Kocam anlayacak diye ödüm koptu” dedim.

  Cevap vermeye bile tenezzül etmeden dudaklarıma yumuldu. Ben de karşılık verdim ve onun dudaklarını emmeye başladım. Sarıldım. Hala giyinikti. Elleriyle sutyenimi çıkarıp attı..

  Popomu mıncıklıyor, beni deli gibi kendine çekiyordu. Dudaklarımız ayrıldı ve memelerimi emmeye başladı. Bitmiştim resmen. Mememin tekini koca ağzına alıyor, şapırdata şapırdata emiyor, doyunca ötekine geçiyordu.

  ”Çok tatlısın orospu” diyordu.

  Gülümsedim. O orospu dedikçe omuzlarını emiyor, dişliyordum. Saçlarını okşuyor memelerimi göğsüne bastırıyordum. Adam doğrulunca beni altına alacak ve ben isteğime kavuşacağım sandım. Ama adi herif beni öylece bırakıp tekrar oturdu ve

  ”Çay ne oldu?” dedi. Deli olmuştum sinirden…

  ”Boşver çayı…” deyip boynunu emmeye başladım. Memelerimi ağzına vermek için biraz doğrulunca adam beni itekledi ve

  ”Çay içecez kaltak kızdırma beni” diye bağırdı.

  Korkmuştum. Kalktım, mutfağa gidip çayı demledim. Ne yapmalıydım bilmiyordum. Beni o azdırmıştı. Bunca aylık açlıktan sonra kocamla sevişmeyi bekleyemeden kollarına atılmamı sağlamıştı. Delirtmiş, kudurtmuştu. Şimdi ise bir an önce yatırıp sikmesini beklerken, beni çay demlemeye gönderiyordu. Deli mi ne?

  Ben kara kara bunları düşünürken o da yanıma geldi. Sevindirik oldum gelmesiyle… Her şeyi unuttum ve içimdeki açlığı bastırmak için kollarımı boynuna dolayıp dudaklarına yapıştım.

  ”Ne azgın kaltaksın sen be, amına kodumun orospusu…” dedi.

  Gülümsedim. Nemli vücudunu yalamaya başladım. Kötü azmıştım. Beni yine itti. Çay hazırdı. Bardakların, şekerin yerini gösterip içeri gitti. Ben de acele acele iki bardak çay doldurup yanına gittim.

  ”Otur içelim” dedi. Tepsi ortamızda oturduk çaylarımızı içerken bana bakıp bakıp orospu diyordu. Gülümsüyordum. Saçlarımı okşuyor enseme dokunuyordu. Çayı bitince,

  ”Doldur bakalım…” dedi.

  ”Yeter artık… Çay istedin, içtin işte…” diye yanıtladım. Tepsiyi kenara koyup yine öpmeye başladım. Bir süre yaladıktan sonra beni yine itekleyip

  ”Çay koy orospu, doymadım…” dedi. Doldurdum yine ve getirdim önünde tepsiyi koymak için eğildiğimde memelerimi okşamaya başladı. Ne mutlu ki başka çay istememiş

  ”Gel bakalım yanıma orospu.” dedi. Hemen dizine oturdum ve memelerimi emmeye başladı. O sırada bu sefer onun cebi çaldı. Konuşuyordu ve o konuşurken ben omuzlarını emiyordum. Kapadı.

  ”Çıkar şu donunu…” deyip kaldırdı beni.

  Tangamı çıkardım artık önünde 21 yaşın körpeliği ile çırılçıplaktım. Elini tutup kaldırdım onu ve önce gömleğini, pantolonunu ve donunu çıkardım.

  Bu esnada sürekli bana küfür ediyordu. Aleti kıllıydı. Uzun ve kalındı. Daha ilginci uçtan dibe doğru daha da kalınlaşıyordu. Hoşuma gitmişti siki. Sertleşmiş ve karnına yapışmıştı resmen.

  Önüne diz çöktürdü ve ellerimi sikinin üstüne koydu. Önce yavaş yavaş boydan boya okşadım. Sonra kavrayıp kendime çekmek istedim ama o kadar sertti ki karnından ayırıp kendime çekemiyordum. Başımı tutup taşaklarına doğru çekti.

  Kıllı taşaklarını önce öptüm sonra bir iki dil darbesi yapıp sonra da yalamaya başladım. Bir süre yaladıktan sonra sikine çıkıp yalamaya başladım. Yanağımı karnına yaslayım sonunda ağzıma aldım başını. İnlemeye başladı. Ağzımın içinde döndürüp emiyor, sıkıyordum. Tadı hoştu. İnlemeleri gelince

  ”Boşalacak mısın?” dedim.

  ”Bir mahzuru mu var orospu?” dedi.

  ”Yoo…” dedim.

  Devam ettirdi. Bir süre sonra beni yavaş yavaş kaldırmaya başladı ben de kalkarken vücudunu yalıyordum. Hiç duymadığım ilginç bir kokusu vardı. Meme uçlarını emerken

  ”Hiç yarak yedin mi?” diye sordu. Hayır diye salladım başımı.

  ”İyiiii şimdi siftahı yapacan kaltak” dedi. Beni çekyata sırtüstü yatırdı ve dudaklarımı memelerimi karnımı dakikalarca yaladı emdi kıvranıyordum. Sıra amıma gelmişti. Deli gibi yalıyor burnunu bile gömmeye çalışıyordu.

  ”Lan ne tatlı amcığın var senin… Mis gibi kokuyo valla, bizim karılar camız gibi yanına yaklaşılmıyor” diyor yine emiyordu. Sesim artmaya başlamış kıvranıyordum. O da amımı yalarken konuşuyor,

  ”İyi ki sizin gibi orospuları kendilerine nikahlı karı yapıp buralara getiriyolar bizim gözümüz de karı görüyo yoksa sizin gibi bakımlı kaltakları nerdeee sikecez?” diyodu.

  Kulaklarım uğulduyor boşalıyordum kromun altında. Kalkıp göğsüme oturdu sikini memelerimin arasına gömüp bastırıyor bana doğru ittikçe ağzıma sokuyordu. Aşağı kaydı bacaklarımı omzuna aldı ve sikini sürtmeye başladı. Delirmiş inliyordum. Sonra hızla bir anda hepsini içime sokunca çığlık atmıştım. O da

  ”Sus orospu” deyip dudaklarımı ağzının içine hapsedip içimdeki hayvanı ufak ufak kıpırdatıyordu. Bir yandanda

  ”Lan bizim karılarınki folluk gibi, seninki fındık kadarmış be…” diyor, bir yandan da sokup çıkarıyodu. Bacaklarımı beline doladım kendime çekiyordum. Sırtını tırmıklıyordum.

  O sırada benim cep çalmaz mı? İçimden “kahretsin. şimdi aranır mı?” dedim. Ama açmazsam da olmazdı. Üstümdeki kıro arka tarafındaki telefonumu bulup verdi

  ”Aç da gavat kocan kıllanmasın” dedi.

  Açtım. Kocam bana sevgi sözcükleri söylerken, özlediğini. heyecanlandığını söylerken, ben de üstümdeki kıronun sikini içimde sıkıp bırakıyordum.

  Harika siki dibe doğru kalınlaşıyor olduğundan, girdikçe amımı zorluyordu. Halbuki yattığım erkeklerin hemen hepsimde ya kafaları az bişi kalın sonrası ince ya da tamamı ince idi. Kocamınki ise hem ince hem kısaydı.

  Neyse kıro içimde hafiften gidip geliyor memelerimi emiyor ben de onu içimde sıkarken kocamla konuşuyordum. Çok aşağılıktım çok. Hakiki orospuydum ben. Ama hoşuma gidiyordu işte ne yapayım.

  Kocam nefesimin sıklaştığını hissetmişti. Ona biraz yürüdüğümü birkaç kıronun peşime takıldığını benim de koşar adımlarla pastaneye geldiğimi nefesimin ondan böyle olduğunu söyleyiverdim. İnandı garip. Bir de,

  ”Kırolara yaklaşma bile… Eller melerler, sen de terslersin, başın derde girer” demez mi.

  Gülsem mi ağlasam mı. Ben de içimdekini iyice sıkıp beline doladığım bacaklarımla kendime doğru çekiverdim bu lafın üzerine. Neyse yine kapadık teli.

  Kıro hızlanmış, hayvan gibi böğürerek sokup çıkarıyor, sert memelerimi yoğuruyor, uçlarını sıkıyor, bazen de hepsini ağzına alıp emiyor ısırıyordu. Ben de erkeğime sımsıkı sarılmış neresi denk gelirse öpüyor, omuzlarını emiyor, dudaklarını yalıyordum. Ara da bir de elimi bacak arama arkadan uzatıp amıma giren sikini ve taşaklarını okşuyordum. Kıro delirmiş ve hızlanmıştı.

  Komşumuz Ali amcanın yarrağı

  Komşumuz Ali amca ile Ankara’da birbirine oldukça yakın dublekslerde oturuyoruz. Evin tek kızıyım. 18 yaşındayım, ufak tefek (1.55 boyunda), 46 kilo, esmer, kalçalarım ve göğüslerim yuvarlak ve belirgin, okuldan eve evden okula giden sıradan bir öğrenciydim. Erkek arkadaşımla da aram iyiydi, bazen sinemaya gider, bazen de onlara gidip birbirimizi tanırdık :)) Vücutlarımıza dokunmak, öpüşmek ve oral seksin dışında başka birşey yapmıyorduk. Yani sikişmemiştim, çünkü o kocaman yarrağın içime girdiğini düşünmek beni ürkütürdü. Yine bir gün erkek arkadaşımla sinemaya gittik. Geç kalmıştık, film başlamıştı, içerisi karanlık olduğundan bulduğumuz yere oturduk. Gözümüz karanlığa alışınca baktık ki, oturduğumuz o srada bizden başka oturan yok, tabi erkek arkadaşım fırsatı kaçırmadı ve dudaklarıma yumuldu. Elleri de boş durmuyor, bacaklarımı okşuyordu. Sonra kafasını eteğimin altına soktu ve tangamı kenara çekip amımı yalamaya başladı. Okadar zevk alıyordum ki, zevkten başım dönüyordu, inlememek için dudaklarımı ısırıyordum. Kasılmaya ve titremeye başlamıştım, orgazm oluyordum ki, birden arkamdan birisi omzuma dokundu, korkuyla kafamı çevirince yerin dibine geçmiştim. Bu yan komşumuz Ali amcaydı. Ali amca 51 yaşında, yalnız yaşayan, oldukça yakışıklı, hoş sohbet bir adamdı. Eliyle sus işareti yaptı. Erkek arkadaşım etek altında amımı yalarken, Ali amca da göğüslerimi okşamaya başlamıştı. Hem utançtan, hem korkudan, hem heyecandan, hemde zevkten sesimi bile çıkaramıyordum. Çok tahrik olmuştum, defalarca erkek arkadaşımın ağzına boşaldım. Daha sonra erkek arkadaşım eteğimin altından doğrulurken, o görmeden, Ali amca elini çekti göğüslerimden. Erkek arkadaşım doğrulduktan sonra fermuarını açıp, sikini çıkardı, elime verdi ve yalamamı istedi. Eğildim yalamaya başladım. Az sonra erkek arkadaşım, “Arkadaki adam bize bakıyor!” dedi. Tanımıyordu ama Ali amcayı kastediyordu. Ben de, “Boşver baksın, ne olacak!” diye fısıldadım. Derken erkek arkadaşım kasılarak boşaldı. Film arası geldiğinde içecek birşeyler almak için sıra beklerken, erkek arkadaşım telefonunu açtı, mesaj var mı diye kontrol etmek için. Patronundan mesaj gelmiş, “Acil gitmem lazım, hadi çıkalım seni de eve bırakayım!” dedi. Ben Ali amcanın ikinci yarıda yanıma gelmesini umarak, “Yok film güzel, sen git, ben seyredeceğim!” dedim. Erkek arkadaşım gider gitmez Ali Amca yanıma geldi, “Nermin birşey içermisin?” dedi. Beraber kola aldık ve içtik. Ben utandığım için kızarıp bozarıyordum. Ali amca da, “Gençlikte böyle şeyler olur, ben bile senin göğüslerini ellemeden duramadım, kusura bakma!” dedi. “Tamam ama, neolur bizimkilere söylemeyin Ali amca!” dedim. Ali Amca da gülerek, “Filmin ikinci yarısında yan yana oturursak, belki söylemem!” dedi… Neyse içeri geçtik ve yan yana oturduk, film başladı. Ali amca pantolonun üstünden sikini okşuyordu, bacaklarıma diziyle dokunuyor, benden tepki almaya çalışıyordu. Derken fermuar sesi duydum, Ali Amca sikini dışarı çıkarmıştı. Bakmamaya çalışsam da, Ali amcanın siki erkek arkadaşımınkinin neredeyse iki katı büyük ve heybetliydi. Özellikle gövdesi kalın ve başı büyüktü. Elimden tutup elimi sikinin üzerine koydu, “Arkadaşına yaptığın gibi yap, beni boşalt tatlım!” dedi. Eğildim ağzımı sonuna kadar açtım, sikinin başı ancak ağzımın içindeydi. Dilimle sikinin o muhteşem başını yokluyor, alabildiğim kadar ağzımın içine almaya çalışıyordum. Ben onun sikini yalarken, o da elini arkamdan eteğimin altına soktu, götümü okşamaya başladı. Parmağını tangamın kenarından amıma getirdiğinde irkildim, “Bakireyim, yapma Ali amca!” diyebildim. “Tamam, kızlığına zarar vermeyeceğim, sadece amının balını akıtacağım küçüğüm!” dedi. Aradan 5-6 dakika geçtikten sonra hem amımın balını akıttı, hem de ağzıma yarım çay bardağını dolduracak kadar döl boca etti… Filmin sonuna yaklaştığımızda toparlandık. Ali amca beni arabasıyla eve bıraktı. Arabada hiç konuşmadık. Babam evin önündeydi, Ali Amca ve babam ayaküstü sohbet ederken ben eve girdim. Üst kattaki odama çıktım. Üstümü değiştiryordum ki, camdan gördüm, Ali amca da evine gitmişti. Benim odanın tam karşısındaki odadaydı, bana el salladı, ben de ona salladım. Binalarımızın arası 5-6 metre anca vardı ve pencerelerimizin konumu itibariyle bizi birbirimizden başkası görmezdi. Kapımı kilitledim, pencerenin kenarına iyice yaklaşıp soyunmaya başladım. O da bana bakarak soyunuyordu. Karşılıklı çırılçıplak kalınca, Ali amca yarrağını bana göstererek 31 çekmeye başladı. Ben de ona bakarak göğüslerimi ve amımı okşuyordum. Ali amca döllerini penceresinin camına fışkırtırken ben de amımı okşayarak orgazm oldum. Sonra ben duş alıp yemeğe indim… Yemekte babam annemle memleketimiz olan Balıkesire acil gitmeleri gerektiğini, Ali Beyle bunu konuştuklarını, 5 gün bana göz kulak olacağını söyledi. Benim ağzım kulaklarıma varacaktı, ama belli etmedim ve “Ya baba gitmeseniz…” falan dedim. O akşam bizimkiler yola çıktılar. Onlar gittikten sonra ben hemen odama çıkıp eteğimi ve sütyenimi çıkardım, sadece tişört ve tanga külotla aşağı salona indim. Ali amcanın geleceğini umuyordum. Ve 5 dakika sonra Ali amca bizim zili çaldı. Kapıyı açtım. Göğüs uçlarım tişörtten fırlayacak gibi duruyorlardı. Ali amca da eşofmanıyla gelmişti. Salona geçtik. “Seni bana emanet ettiler, ben de emanete bakmaya geldim!” diyerek güldü. Çok güçlüydü, her halde boyu 1.80’in üstündedir, kilosu da 80-85 vardı. Önce koltukta uzunca öpüştük. Sonra bir çırpıda tişörtümü ve külotumu çıkarttı. Kendisi de çırılçıplak kalınca beni kucağına aldı ayağa kalktı. Ayakta, ayaklarım onun beline, kollarım boynuna dolanmış vaziyette öpüşüyorduk, birbirimizin dudaklarını emiyorduk. Amım tam sikinin üstündeydi, ben ileri geri salındıkça, sikinin başı da ıslanan amımın dudakları arasında ileri geri kayıyordu… Aldığım zevk inanılmazdı, sikine sürtünerek orgazm olmuştum ve amımın suları akıyordu. Fakat yanlışlıkla siki amıma girecek ve kızlığım bozulacak diye de çok korkuyordum. Bu endişemi anlamış olmalı ki, “Kormana gerek yok, kızlığına dokunmayacağımı daha önce de söylemiştim!” dedi ve beni kucağından indirerek kanepeye oturttu, bacaklarımı aralayıp amıma yumuldu ve yalamaya başladı. Beni titremeler kasılmalar sarmış, saçını asılarak ağzını amıma iyice bastırıyordum. Derken birden pozisyon değiştirdi ve 69 olduk. Artık o benim amımı yalarken, ben de onun kocaman yarağını yalıyordum. Erkek arkadaşımla da birbirimize oral seks yapmıştık, ama 69’u ilk defa yapıyordum ve bu daha zevkliydi. Üstelik Ali amca amımı dillerken, aynı zamanda da götümü parmaklıyordu. Resmen uçuyordum… Sonra beni kanepeye yüz üstü uzattı, sırtıma uzanır gibi arkama geçti ve omuzbaşlarımı, ensemi öperek, kulağıma, “Şimdi seni arkandan yapacağım, korkma fazla acıtmayacağım, yanımda özel krem getirdim, tamam mı tatlım?” dedi. Heyecandan kurumuş dudaklarımdan belli belirsiz bir “Tamam!” kelimesi çıktı. Beni dörtayak pozisyonuna getirerek, eşofmanın cebinden aldığı kremle önce kocaman sikini kremledi. Sonra götümün deliğine sürdü ve ilk önce bir, sonra iki parmağı ile göt deliğimi genişletti. Daha sonra o kocaman sikinin mantar başını götüme dayadı, ama ben kendimi kastığım için sokamıyordu. “Kendini kasarsan çok acır, rahat ol, gevşe biraz!” dedi. Ben korksam da, artık bu saatten sonra dönüş yoktu ve o yarrağı götüme istiyordum… Kendimi serbest bırakınca, birden başı Löp! diye götüme girdi. Gözümden yaş geldi, götümün deliği yanıyordu. Siki benim bileklerimden kalındı. Bir süre hiç kıpırdamadı, öylece kaldı arkamda, elini de önüme atıp amıma okşamaya başladı. Amımı okşarken aldığım zevkten götümün acısını hissetmiyordum bile. Ve yavaş yavaş kalanını da soktu götüme ve omuzlarımdan asılarak iyice kenetlendi bana. Altında kaybolmuştum. Götümde sikinin damarlarını bile hissediyordum. “Hepsi bukadardı, köküne kadar aldın tatlım, bundan sonrası çok zevkli!” diyerek sikini götümde hafif hafif oynatmaya başladı. Gerçekten de götümde kocaman yarrağın kımıldaması çok zevkliydi, ben de başladım götümü oynatmaya, hafif ileri gidip, geri vuruyordum götümü kasıklarına. Götüm iyice alışıp acı büyük bir oranda kaybolunca, artık yarrağı da tren pistonu gibi götüme girip çıkıyordu. Hele götümü sikerken amımı da okşaması vardı ya, Tanrım böyle zevkli birşey olamazdı! Herhalde yarım saatten fazla sikti götümü ve sonunda götümün içine boşaldı. Ilık ılık boşaldığını hissetmek manyak birşeydi. Yarağını götümden çıkarmadan, beni çiş yaptırır gibi kucağına alıp banyoya götürdü. Küvetin içine girdiğimizde yarrağını götümden çıkarmasıyla, götümden osurukla birlikte döller püskürdü küvete. Beni küvete indirdiğinde (elimde olmadan da olsa osurduğum için) çok utanmıştım ve yüzüne bakamıyordum. Çenemden tutup başımı yukarı kaldırdı ve “Bunda utanılacak birşey yok tatlım, götten sikişirken osurmak gayet doğal!” diyerek dudaklarımdan öptü. Duşun suyunu ılık açıp beni ve kendini güzelce yıkadı. Götümü ve sikini sabunlayıp köpükledikten sonra küvete oturdu ve “Hadi tatlım, bu sefer kendin al arkana! Kumada sende!” diyerek yarrağını dik tuttu. Ben de yarrağın üzerine çöküp, başını götümün ağzına yerleştirdim ve yavaşça oturmaya başladım. Bu sefer çok acımamıştı ve sabunlu olduğundan olsa çok kolay girmişti… Hepsini aldıktan sonra kalkıp oturmaya başladım. Artık zıplıyordum ve o koca yarrak götümde bir kayboluyor, bir görünüyordu. Ali amca da iki eliyle belimden tutmuş oturup kalkmama yardım ediyor, bazen beni kendine iyice hızla çekiyor, yarrağını götümde oynatıp tekrar zıplatıyordu. Okadar zevkliydi ki, bazen çok hızlı zıplıyordum ve yarrağı götümden tamamen çıkıyor, hemen geri yerleştirip zıplamaya devam ediyordum. Bazen de Ali amca pırtıp çıkan yarrağını götüme yerleştiriyordu. Bu pırtmaların birinde artık nasıl olduysa, ben geri götüme yerleştirirken, Ali amca beni aniden kucağına çekince, amım o ana kadar yaşamadığı acıyı tattı. O koca yarrak bir anda amımın dibini bulmuştu. “Eyvahhh kızlığım gitti!” diye bağırdım… Ali amca da birden irkildi ve beni üzerinden kaldırdı. Kanlı sikini görünce hiç şüphem kalmadı ve “Ben ne bok yiyecem şimdi, beni artık kim alır bu halimle!” diyerek ağlamaya başladım. Ali amca beni teskin ediyor, “Ağlama tatlım, olan oldu birkere, yapılacak birşey yok, hem dünyanın sonu değil ya, üzülecek birşey yok bunda, seni bakire değilsin diye almayacak adamın taa amına koyayım!” diyordu. Amımı ve sikine bulaşan kanları güzelce yıkadıktan ve kurulandıktan sonra, beni kucaklayıp odama götürdü. Yatağıma uzatıp, “Artık hiçbir engel kalmadı, tadını çıkaralım!” diyerek üzerime yattı ve kaldığı yerden devam etti, bu sefer amımı sikiyordu. Milim milim her santimi içimi yarıyordu, zevkten deliriyordum… Ali amca beş gün evin her yerinde beni amdan götten sikti. Hayret ettiğim şey, yaşlı olmasına rağmen bu kadar iyi sikişmesiydi. O ara okula gidememiştim, hocaları ve erkek arkadaşımı arayıp hasta olduğumu söyledim. Erkek arkadaşım da, “Eve geleyim sana bakayım!” dedi, ama ben istemedim, çünkü benim bakıcım vardı :)) Herkese zevk dolu sikişli günler diliyorum! Zayıf, ince belli, 1.55 boyunda, esmer, ufak tefek, dolgun kalçalı, güzel göğüslü kızlardan hoşlanıyorsanız, beni siktiğiniz hayal edip, her yerime boşalın :))

  Babamın şirketinde çalışan Cemil Amca

  Merhaba arkadaşlar ben Aslı, 18 yaşımda, uzun boylu, hafif balık etli, sarı saçlı, iri dudaklı bir kızım. Ailem varlıklıdır, babamın şirketi var. Özel koleji bitirdim, üniversiteye gideceğim kısmetse. Kolejde bir iki defada erkek arkadaşlarla öpüştüğüm olmuştu, fakat hoşlanmamıştım. Buna karşılık, kolejden arkadaşım olan Eda ile aramızda değişik türde bir yakınlaşma olmuştu. İkimiz de kız kıza öpüşmenin nasıl birşey olduğunu merak ediyorduk. Deneme amaçlı olarak öpüşmemiz, kız kıza sevişmeye dönüşmüş ve ben Eda'yla sevişmekten çok hoşlanmıştım. Yaklaşık bir yıldır da fırsat buldukça sevişiyoruz. Fakat bu anlatacağım olay daha başka. Bundan iki ay önce Sürücü Belgesi almak için müracaat etmiştim. Babamın şirketinde çalışmakta olan Cemil abi de, babamın talimatıyla bana araba sürmesini öğretmekle görevlendirilmişti. Cemil abiyi küçüklüğümden beri tanırım, 50-55 yaşlarında, kendi halinde, uzun boylu, yakışıklı biridir. İlk defa Cemil abiyle direksiyon çalışması yapacağım gün, yanımda Eda da vardı. Cemil abi yaklaşık bir saat kadar bana araba sürmesini gösterdikten sonra, “Bu günlük yeterli!” deyip, bizi eve bıraktı ve kendisi şirkete döndü. Apartmana doğru yürürken Eda, “Kız Aslı, ben bittim tükendim kızım!” deyince, “Ne oldu, neyin var?” dedim. Eda, “Hemen eve girelim!” diyordu. Fakat o arada dikkatimi çekti, Eda elindeki çantayı önüne koymuş acele acele yürüyordu. Asansöre binince önünden çantayı çekti ki, giydiği pantolonun bacak arası, yani amının olduğu yer resmen ıslanmıştı. “Kız bu ne hal?” dedim. Eda, “Cemil abi varya, işte onun kokusu ve tatlı konuşması, helede o boyu posu beni bitirdi Aslı! Siz önde araba sürmekle uğraşırken ben arkada amımı okşamaktan kaç defa boşaldım bilmiyorum!” demez mi. “Eda sen delisin kızım!” dedim. Eve girdik. Annem yoktu, babam zaten şirketteydi, yani ev boştu. Eda, “Ben acele bir duş alacağım!” deyip doğruca banyoya girdi. Ben de odama geçtim, kendimi yatağın üzerine attım, kendimi biraz yorgun hissediyordum. Yatakta uzanırken Eda'nın söylediklerini düşünüyordum. Cemil abiyi yıllardır tanırdım, ama hiçbir zaman ona o gözle bakmamıştım. O da bana hiç bir zaman kötü gözle bakmadığı gibi, hep bir baba şefkatiyle yaklaşırdı. Fakat Eda bunları söyledikten sonra düşünüyordum da, hakikaten Cemil abi çok yakışıklı ve sexy bir erkekti. Az sonra Eda banyodan çıkmış, bornozla geldi. Yanıma uzandı ve aklıma Cemil abiyi işlemeye devam etti, “Aslı kız, Cemil abi olgun, yakışıklı, karizmatik vede sevecen biri. Üstelik te nezaman istesen elinin altında. Ben olsam ne eder yapar onunla sevişirdim!” dedi. Tabi bunları söylerken de eli göğüslerimde geziniyor, göğüslerimi avuçlayıp, sıkıyor, okşuyordu. “Yapma Eda, annem aniden gelir falan, bizi böyle görürse hoş olmaz!” dedikçe, o beni daha çok tahrik ediyor, “Ohhh, şimdi senin bu memelerini Cemil abinin okşadığını hayal et!” diyordu. Ben, “Kızım yapma!” diyordum, ama Eda bornozunu çıkarıp çırılçıplak kaldı ve “Baksana Aslı, Cemil abiyi düşündükçe amım yeniden sulandı!” diyerek elimi tuttu ve ıslanmış amına götürüp koydu. Amı ateş gibiydi, “Eda kız sen yanıyorsun!” dediğim anda dudaklarıma yapıştı. Dilini ağzımın içine sokuyor, dilimi emiyordu. Beni de müthiş tahrik etmişti. “Kızım dur, annemi arayacağım!” deyip zorla altından kurtuldum. Anneme telefon ettim, ne zaman geleceğini sordum. Annem, “Ne oldu kızım, birşey mi var?” dedi. “Yok anne, evde Eda'yla birlikteyim. Seni evde görmeyince merak ettim sadece!” dedim. Annem, “Biraz işim var kızım, iki saate gelirim!” dedi. Telefonu kapatınca, “Şimdi oldu!” deyip, Eda'ya yumuldum. Edayla yaklaşık bir saaten fazla seviştik, 69 olup birbirimizi tatmin ettik. Sevişirken Eda, “Keşke şimdi Cemil abi de aramızda olsaydı da beni sikseydi!” diyordu. Eda böyle konuştukça benim de canım Cemil abiyi ister olmuştu. O günden sonra ben artık daha açık ve daha sexy şeyler giymeye ve direksiyon derslerinde Cemil abiye frikikler vermeye başladım. Fırsat buldukça ona daha çok sokuluyor, ona sürtünüyor, zaman zaman elimi onun elinin üstüne koyarak okşar gibi yapıyordum. Ama Cemil abi bana hiç pas vermiyordu. Günler böyle geçmiş ve sınav günüm yaklaşmıştı. Sınavdan bir gün önce Cemil abi sınav kağıdını bana uzattı, “Al bakalım, yarın sabah saat 08:00'de sınavda olacaksın! Hadi Aslı, geç bakalım direksiyona, bugün sana son defa göstereceğim!” dedi. Birlikte direksiyon sınavının yapılacağı yere gittik, son kez çalışmak için. Ogün bana ne olduysa çok heyacanlandım, söylediklerinin tam tersini yapıyordum. “Ne oldu Aslı? Neden yanlış yapıyorsun?” diyor, haklı olarak beni eleştiriyor, doğru olanı gösteriyordu. Ben birkaç hata daha yapınca, “Durdur arabayı, in aşağı! Sana ne oldu kızım? Çok iyi yaptığın şeyleri unutmuş gibisin!” dedi. Yerleri değiştirdik, ben ağlamaya başladım. Cemil abi, “Ne oldu kızım? Niye ağlıyorsun Aslı?” diyor, saçlarımı okşuyordu. Ben ağlayarak, “Yapamıyorum işte, yarın sınavı geçemeyeceğim!” dedim. Cemil abi başımı göğsüne doğru çekti, yasladı, “Ağlama kız, sen bu sınavı geçeceksin!” diyerek beni teselli ediyor, saçlarımı okşuyordu. Bir süre sora yatıştım, ağlamalarım kesilmişti. Cemil abi, “Kaldır başını, bana bak Aslı!” deyince başımı kaldırmamla birlikte dudak dudağa geldik. İşte o anda ne olduysa dudaklarımız birleşti. Öpüşüyorduk. Sıcacık dudakları dudaklarımı yakıyordu. Fakat birden beni itekledi ve “Ben ne yapıyorum, olmaz Aslı, özür dilerim!” dedi. Ben ona fırsat vermeden tekrar dudaklarına yumuldum. O kaçtıkça ben ısrar ettim. Sonra yumuşadı ve karşılık verdi. Şimdi yine çılgınca öpüşüyor, emişiyorduk. Aynı zamanda bir eli de memelerimi sıkıyor, okşuyor, beni çıldırtyordu. Birden korna sesiyle kendimize geldik, insalar ordan arbayla gelip geçiyor ve bizi öylece görüyorlardı. Cemil abi arabayı çalıştırdı, ordan uzaklaştık, tenha bir yerde durduk… Ben yiyişmeye devam edeceğimizi sanıyordum, dudaklarına yapıştım tekrar. Ama Cemil abi karşılık vermedi, “Aslı kendimize gelelim kızım, biz yanlış yapıyoruz!” dedi. O, “Olmaz Aslı!” dedikçe ben onu daha çok arzular olmuştum. Elimi önündeki kabarıklığına attım, pantolonunun üzerinden yarağını avuçladım. Taş gibiydi. “Aslı, dur ne yapıyorsun?” dediğinde, “Beni sikmeni istiyorum Cemil abi!” dedim. “İşte o dediğin hiç olmaz!” dedi. Ama ben dinlemedim, fermuarını indirdim, yarağını çıkardım. İlk defa canlı yarak görüyordum, yarağı kocamandı ve çok kalındı, avcuma sığmıyordu. Yarağını okşamaya başladım. Cemil abi gözlerini yummuş, öylece oturuyor, ama halen, “Olmaz Aslı, bu doğru değil…” demeye devam ediyordu. Sonra birden kalktı, indi arabadan ve kolumdan çekerek arabadan indirdi beni… Arka kapıyı açıp, beni içeri soktu, o da yanıma geldi. Arabanın arkası öne nazaran daha genişti. Beni kucakladı, dudaklarımı emdi, yaladı, sonra boynumu öperek gömleğimin düğmelerini açtı. Sutyenimin üstünden göğüslerimi okşayarak beni çıldırtyordu. Ben de boş durmuyor, onun fermuarını açıp yarağını çıkarmış okşuyordum. Cemil abi yalamadık, emmedik, öpmedik yerimi bırakmadı. Zaten mini olan eteğimi belime sıyırıp, tangamı yana çekerek amıma yumuldu. Amımın her noktasını emdi, yaladı. Ama amımın dudaklarını emdikçe, klitorisimi yaladıkça, ben kıvranıyordum, inliyordum, “Sik beni!” diyordum. O ise diliyle amımı sikiyordu. Ne olduğunu anlamadan korkunç bir şekilde kasıldım, titredim ve orgazm olup boşaldım. Cemil abi amımdan akan tüm sıvılarımı emdi, yaladı… Sonra doğrularak başımı tuttu, yarağını ağzıma uzattı, “Sıra sende Aslı, hadi yala, em yarağımı!” dedi. İlk defa yarak yalayacaktım. “Dondurma yalar gibi yala, ağzına al!” dedi. Ben yavaşça dilimi yarrağının mantar gibi başında gezdiriyor, yalıyordum. Başını ağzıma almak için epey zorlandım. O ise eliyle başıma bastıryor, hepsini ağzıma sokmaya çalışıyordu. Fakat ancak yarısını ağzıma alabildim. 10 dakika sonra Cemil abi kasıldı, hırlayarak, inleyerek ağzımın içine bir volkan gibi patladı. Ağzımın içi sıcacık dölleriyle dolmuştu. Hafif ekşimsiydi tadı. Başıma eliyle bastırıyordu halen, zorlanarak tüm döllerini yutmuştum. Midem bulandı, kusacak gibiydim. Başımı bıraktığında yarağını ağzımdan çıkardım. Nefes nefese kalmıştım. Yarağını iyice yalattı, temizletti. Sonra da, “Bu kadar yeter Aslı, hadi toparlan, geç oldu, gidelim!” dedi. “Ee, beni sikmeyecekmisin?” dedim. “Olmaz, yapamam, bakiresin!” dedi. “Ozaman götümü sik!” dedim. “Sen şimdi toparlan, gidelim, yarın direksiyon sınavını geç, senle güzel şeyler yaşarız!” dedi, beni ikna etti. O gün beni eve bıraktı gitti… Ertesi gün beni sınava babam götürdü. Sınava girdim ve kazandım. Babam beni eve bırakıp şirkete gittikten sonra, ilk işim Cemil abiyi aramak oldu. Telefonu çalıyor, ama açmıyordu. Ertesi günlerde de açmadı telefonunu. Mesajlarıma da cevap vermiyordu. Hergün denedim, ama sonuç alamadım… Aradan 15 gün geçmişti ve babamla annem, ablamın yanına yurtdışına gideceklerdi. Babama, “Siz gidince ben annemin arabasını kullanabilirmiyim?” dedim. Babam, “Olmaz, daha yalnız araba kulanamazsın!” dedi. Annem, “Evet yalnız olmaz, fakat Cemil efendiye söyleyelim, boş zamanlarda birlikte dolaşırsınız, şehir içinde kullanır, alışırsın!” deyince, babam da, “Tamam ben Cemil efendiyle konuşurum!” dedi. Sonra Cemil abiye mesaj attım, “Seni arıyorum, mesaj atıyorum, cevap vermiyorsun, bakalım babama ne diyeceksin!” diye. Babamlar yurtdışına gitmiş, beni de anneanneme emanet etmişlerdi. Anneannemin Çarşamba günleri konken partisi vardı, ben de o gün için kendimi ayarladım, evde kaldım. Anneannem saat 10:00 gibi evden çıkınca, ben hemen babamın şirketini aradım. Sekretere, “Lütfen Cemil abiyi gönderirmisin, arabayla acil bir yere gitmem lazım!” dedim. Telefonu kapatıp bekledim. Çok geçmeden cep telefonum çaldı. Arayan Cemil abiydi, “Aslı nereye gideceksin?” dedi. Ben de, “Eda'nın doğumgününe gideceğim. Evdeyim, çabuk gel!” deyip telefonu kapattım… Sonra odama geçtim, soyundum ve annemin o çok sexy mini geceliklerinden kırmızı olanı giydim. Altıma sütyen külot giymeden, yalnızca gecelikle onu karşılayacaktım. Her yerime annemin parfümünden sıktım, amıma ve götüme bile. Yaklaşık yarım saat sonra kapı zili çaldı. Kapının merceğinden baktım, Cemil abiydi gelen. Kapının arkasına vücudumu gizleyip, kapıyı açtım. Cemil abi içeri girince kapıyı kapatıp, kilitledim. Cemil abi beni o halde görünce dondu kaldı, bana bakarak sessizce duruyordu. Boynuna sarıldım, dudaklarına ufak bir buse kondurup, fısıltılı bir şekilde, “Senin olmak istiyorum!” dedim. Ben onu yatak odama çekmeye çalışıyordum, ama o kımıldamıyordu bile… Elimi, pantolonunun üzerinden yarağına attım, avuçladım. Taşaklarını sertçe avuçlayınca, Cemil abi sessizliğini bozup, “Benden günah gitti, sen kaşındın küçük orospu! Yarrağı yemeden aklın başına gelmeyecek senin!” diyerek, beni kucaklayıp, doğruca odama götürdü. Yatağa sırtüstü yatırdı. Sonra sağ ayağımı tutup, ayak parmaklarımı öpüp yalamaya başladı. Daha sonra sol ayağımı da aynen yalayarak bıraktı ve öpüp yalayarak yavaşça yukarılara doğru çıktı. Bacaklarımın her noktasını yalayıp, emdi, öptü. Elleri de boş durmuyor, göğüslerimi ve nohut gibi sertleşmiş meme uçlarımı okşuyor, sıkıyordu. Şimdi ağzı amımın etrafında dönüyordu, fakat amıma dokunmuyordu. Ben yatakta çırpınıp, inliyor, kıvranıyordum. Bu arada boşalmıştım bile… Biraz daha yukarı, göbeğime gelerek yalamaya başladı. O sırada minicik geceliği de çıkardı. Ben çırılçıplak kalmıştım, o halen giyinikti. Yalayarak göğüslerime gelmişti, memelerimi ağzına alıyor, yalıyor, öpüyor, uçlarını koparacak gibi emiyordu. Ben çıldırmıştım, yatakta kıvranıp, başına ellerimle bastırıyor, ohlayıp inleyip, tekrar tekrar boşalıyordum. Hayatımda böyle bir zevk daha yaşamamıştım. Şimdi boynumu, kulak memelerimi yalayıp emiyordu. Kulağıma, “Sıra sende küçük oruspu, hadi soy beni, yala, em her yerimi!” dedi. Ben zaten çıldırmıştım, üstünü parçalarcasına soymaya başladım. Şimdi o da benim gibi çırılçıplaktı ve yarağı kocaman olmuş, sertleşmişti. Cemil abiyi sırtüstü uzatıp, üzerine uzandım, dudaklarına yapıştım, emmeye başladım. Elimi de aşağıya attım, yarağını avuçlayıp sıkıyordum. Sonra döndüm, 69 olduk. Şimdi ben onun yarağını yalıyor, emiyordum, o da amımı yalıyor, parmağıyla göt deliğimi okşuyordu. Ben artık dayanamıyordum, “Sik beni, amım da götüm de senin olsun, yeter ki sik beni!” diyordum. Parmağı götümün deliğine girmiş, götüm acıyordu. Ama ben her acıya hazırdım. Daha sonra beni üzerinden indirdi ve beni domalttı, arkama geçip götümü yalayıp doğruldu, “Kremin var mı küçük orospu?” dedi. Çekmecede olduğunu söyledim. Uzanıp kremi aldı. Önce götümün deliğine sürdü, parmaklarıyla göt deliğimi iyice genişletti. Sonra sikine de krem sürüp, sikini götümün deliğine dayayıp bastırdı. Önce girmedi, biraz daha kremledi, tekrar yüklendi. Başı girmişti, ama ben, “Acıyor, çıkar! Cemil abi çıkar!” diye bağırıyordum. Hemen yastığı ağzıma verdi, “Sessiz ol küçük oruspu!” dedi. Hareketsizce duryor, sırtımı öpüyor, eliyle göğsümü okşayarak, “Sakin ol, kasma kendini, gevşe biraz!” diyordu. Bir süre sonra yavaş yavaş hareketlendi ve birdaha yüklendi. Şimdi sikinin yarısı götüme girmişti, ama ben acıdan artık ağlıyordum. Tekrar bir hamle yaptığında, taşakları kasıklarıma değmişti. Öylece duruyordu. “Nasılmış, hoşuna gidiyor mu küçük oruspu?” dediğinde, ben ağlayarak, “Öküz, hayvan, yırttın götümü, çok ağrıyor!” diye sızlanıyordum. “Bunu sen istedin, ben zorlamadım, katlan o halde!” diyerek, yavaş yavaş çıkarıp tekrar sokmaya başladı. Yaklaşık 15-20 dakika götümde gidip geldikten sonra acı yerini zevke bırakmıştı, artık rahatlamıştım. Götüme her köklediğinde zevkle acıyı aynı anda yaşıyordum, fakat zevkten acıyı unutuyordum. Elini amıma atıp, klitorisimi okşamaya da başlayınca, birden kasıldım, sanki elektriğe kapılmış gibi titreyerek, bağıra bağıra boşalmıştım. Cemil abi halen götümün içinde gidip geliyor, beni çatır çatır sikiyordu. Yorulmuş bitmiştim. Bir süre sonra da Cemil abi hırlayarak, volkan gibi götümün içine boşaldı. Sıcacık dölleri götümün içini doldurmuştu. Ama halen götümün içine girip çıkıyordu o koca yarrak… Bir süre sonra üzerime yığıldı. Yarrağı halen götümdeyken 66 pozisyonunda yatağa uzandık. İkimiz de nefes nefese kalmıştık, sessizce duruyorduk o halde, ben acıdan ve zevkten kendimden geçmiştim. Yarağı götümün içinde küçülüp çıkınca, beni kendine dönderdi, “Küçük orospu sağol! Biliyormusun, ben ilk defa senin götünü siktim, bu yaşıma kadar bu ilk göt sikişim!” dedi ve beni öperek, “Hadi kalk, banyoya geçip temizlenelim!” dedi. Birlikte banyo yaptık çıktık. Biraz dinlendikten sonra, Cemil abi, “Benim şirkete gitmem lazım, akşama tekrar gelirim!” deyip gitti. Akşam anneannem gelmeden tekrar geldi, beni bir defa daha götümden sikti. Yaklaşık bir aydır fırsat buldukça kendimi Cemil abiye siktiriyorum. Eda da tutturdu, “Kızım anca beraber, kanca beraber! Beni de siktir Cemil abiye!” diye başımın etini yiyor :)

  Kuzenimle tatilde aynı odada kaldık

  İkimiz de Liseden başarıyla mezun olunca, mükafaat olarak ailelerimiz kuzenim Melis'le beni tekbaşımıza Marmaris’e tatile göndermişlerdi. Kuzenimi kısaca tarif etmem gerekirse, 1.75 boylarında, zayıf, küçük göğüslü, ama hoş bir kızdır. Tavsiye üzerine dört yıldızlı bir otele gittik. Yanyana iki tane tek kişilik oda istedik. Ancak otelin tek kişilik odaları dolu olduğu için, bize büyük bir aile odası verebileceklerini söylediler. Yani kuzenimle aynı odada yatmak zorundaydık. Verecekleri odada, bir tane büyük çift kişilik yatak, bir tane de tek kişilik yatak vardı. Büyük yatakta kuzenim yatacaktı, tek kişilikte de ben. Kuzenimle küçüklükten beri birlikte büyümüştük, kardeş gibi olduğumuz için birbirimizin yanında oldukça rahat hareket edebiliyorduk. Sorun değil dedik ve odayı aldık, yerleştik ve tatilimiz başladı. Odada zaman zaman iç çamaşırlarımızla dolaşıyorduk, birimiz giyineceği zaman diğerimiz banyoya giriyordu. Ama yine de çok fazla özen göstermiyorduk, kuzenim benim yanımda sadece elbiselerini değil, sutyenini de değiştiriyordu. Ben de banyodan havluyla çıkınca, kuzenime, “Bakma!” deyip odada Boxerimi giyiyordum. Ancak aramızda, (Ben olsam bakardım!) diye de bir espri dolanıyordu. İki gün sonra kiraladığımız Vespa'yla tenha koylardan birine denize gitmiştik. Marmaris çok güzeldi, bir yanda orman, diğer yanda temiz, sakin koylar vardı. Denize girdik, epey bir yüzdük, eğlendik, güneşlendik. Akşam otele döndük. Yemekten sonra hazırlanıp, Marmaris'in gece eğlencesinin olduğu yerlerini gezmeye diye çıktık. Kuzenim gayet şık giyinmişti, o halde onunla bir diskoya girsek, muhtemelen tüm erkeklerin ilgi odağı o olurdu. Neyse, bir bara girdik, oturup alkollü kokteyllerden birkaç tane içtik. Kuzenim pek alışkın olmadığından çakır keyif olmuştu bile. Sonra sahilde yürüdük biraz. Gece yarısı otele dönerken de, marketten bir şişe Likör ve iki plastik bardak aldık. Kuzenimin çantasında gizlice soktuk otele. Odaya çıktık. Üstümüzdeki elbiselerimizi çıkardık. Ben yine sadece Boxerle kalmıştım. Kuzenimin altında tanga külotü vardı, sütyeni çıkarıp, üstüne de askılı tişört giymişti. TV’yi açtık ve Likörleri bardaklara koydum, çift kişilik yatağın üzerine oturduk, içmeye başladık. Kuzenim hızlı gidiyordu. İçtikçe de aşık olduğu çocuktan bahsetmeye başlamıştı. Biraz biraz ağlıyor, bir yandan da çocuktan bahsetmeye devam ediyordu. Birkaç bardak Likörden sonra iyice kendisini koyverip hüngür hüngür ağlamaya başlayınca, ben de ona sarıldım ve teselli etmeye başladım. Kuzenim o kafayla, gecenin o saatinde çocuğu aramak istedi. Ama izin vermedim, telefonunu elinden aldım. Kuzenim, “Çok mu çirkinim? Neden bu çocuk beni terketti? Neden? Üstelik her istediğini de verdim!” diye isyan etmeye başladı. Ben de kuzenime güzel olduğu konusunda iltifatlar etmeye başladım, bir yandan da saçlarını okşuyordum, ağlamasını istemiyordum. Kuzenim göğsüme yaslanmışken, başını hafifçe kucağıma düşürdü ve yanağını sikime yasladı. O sırada ben, kuzenimin demin söylediği (Üstelik her istediğini de verdim!) lafını düşünüyordum. Demek ki kuzenim o çocuğa kendini siktirmişti, bunun başka bir açıklaması olamazdı. Kuzenimin bakire olmadığı düşüncesi kafamda değişik fantaziler oluştururken, sikimin yavaş yavaş kalkmaya başladığını hissettim. Az sonra sikim iyice sertleşmiş ve Boxerimin içinde kocaman olmuştu. Kuzenimin hiç sesi çıkmıyordu, halen yüzünü kalp gibi atan sikime yaslamaya devam ediyordu. Kuzenim birden yüzünü kucağımdan kaldırıp, kahakaha atarak, “Baksana şunun haline!” dedi ve doğruldu. Meğerse, Boxerimin işeme deliğinden sikimin başı çıkmış! Ben tabi hemen sikimi delikten geri Boxerin içine soktum. Ama kuzenim gülmeye devam ediyordu, çünkü bu sefer de sikim Boxerin içinde çadırı kurmuştu, yatırdığım gibi durmuyordu. “Kızım gülme! Senin suçun, onu sen kaldırdın!” dedim. “Cidden, ben mi kaldırdım? Dur şuna iyice bir bakayım!” diyerek Boxerimi sıyırdı aşağıya. Serbest kalan sikim bayrak direği gibi dikilmişti. “Owwww, amma da büyükmüş!” dedi. Bende artık film kopmuştu, bu fırsatı değerlendirip kuzenimi sikecektim, nasıl olsa bakire değildi. Gülerek, “Evet büyüktür! İstersen dokunabilirisin, hatta tadına da bakabilirsin!” dedim. Kuzenim birşey demeden sikimi kökünden avuçladı, 31 çektirir gibi aşağı yukarı biraz sıvazladıktan sonra eğildi ve ağzına aldı, sakso çekmeye başladı. Sarhoş olduğu için biraz ısırıyordu, taşaklarımı da koparacakmış gibi asılıyordu. Canım yanıyordu, ama çok da zevk alıyordum. Bu arada ben de boş durmayıp, kuzenimin askılı tişörtünü çıkardım. Erekte olmuş göğüs uçları kocamandı. Bir tek tanga külotu kalmıştı üzerinde. Külotun üzerinden okşadım amını biraz. Sonra külodunu kenara çekerek amını parmaklamaya başladım. Ben amını parmaklarken, kuzenim doğrulmuş ve dolgun dudaklarıyla buluşmuştu dudaklarım. Hiç böylesi ateşli öpüşen bir kız görmemiştim, çok iyi öpüşüyordu kuzenim. Küçük göğüslerini de biraz avuçladıktan sonra, eğildim iri göğüsuçlarını emmeye başladım. Kuzenim bundan aşırı tahrik olmuştu, deli gibi inliyor, göğüslerini sırayla ağzıma bastırıyordu. Göğüslerinden öperek göbeğine indim, ordan da kasıklarına. Sırtüstü yatırıp, ıslanmış külodunu iki elimle yanlarından tutup çektim çıkardım bacaklarından. Ve yumuldum amına. Amını şapırdata şapırtdata yalıyordum. Küçücük am dudaklarını ağzımın içine çekiyor, klitorisini emiyordum. Dilimi amcığının içine sokup çıkarmaya başladığımda, kuzenim de inleyerek, belini kaldırıp kaldırıp kalçalarını yatağa vurmaya başladı. Ben dillemeye devam ediyordum. Kuzenim, “Yeterrrr, gel hadi, içime gir, sik beni!” diye inlemeye başladı. Amını dillemeyi bırakıp doğruldum. Hemen çantama uzanıp kondomları çıkarttım. Kime niyet, kime kısmet! Belki otelde kalan turist kızlardan birini sikerim diye almıştım kondomları. Kondomun birini açtım ve zonklayan sikime taktım. Kuzenim bacaklarını sonuna kadar ayırmış, gözlerini kapamıştı. Nefesini tutuyor, içine girmemi bekliyordu… Sikimin başını am dudakları arasından kaydırıp, küçücük amcığının pembe deliğine soktuğumda, kuzenim bacaklarını kaldırıp belime doladı ve beni kendine çekti. Sikim bir seferde köküne kadar girmişti amcığına. Kuzenim tadını çıkarmak istiyordu belli ki, halen gözleri kapalıydı, bacakları belime kenetlemiş halde, içinde hareket etmeme izin vermiyordu. Bacaklarını belimden kurtarıp omzuma aldım ve deli gibi pompalamaya başladım. Çünkü boşalmak üzereydim, sikim zonkluyordu, zor tutuyordum kendimi ve amını hiç sikmeden boşalmak istemiyordum. Amına hışımla girip çıkıyordum, çok seri bir şekilde. Ama fazla dayanamadım ve iki dakikada boşaldım kondomun içine. Boşaldıktan sonra biraz daha gittim geldim amında. Kuzenim de çığlık çığlığa boşalana dek sürdü bu gidip gelmelerim. Sonra yanyana uzandık, dinlendik biraz. Sikim inmiş ve içi döllerimle dolu kondom çıkmak üzereydi. Banyoya gidip, kondomu çıkarıp çöp kutusuna attım. Sikimi güzelce şampuanlayıp yıkadım. Biraz sıvazlayınca yeniden sertleşti sikim. Kalkık sikimi sıvazlayarak yatağa gittim. Hemen yeni bir kondom açıp taktım. Bu sefer ben sırtüstü yattım. Kuzenimi üstüme aldım ve hoplata hoplata sikmeye başladım. Göğüsleri küçük olduğu için yakalayıp öpemiyordum, ama uçları harikaydı. Alttan pompalaya pompalaya sikiyordum kuzenimi, hem de bağırta bağırta. Daha sonra köpek gibi domalttım ve girdim amına, sikmeye devam ettim. Kuzenimin götünü de sikmek istiyordum. Amından çıkarıp götüne sokmayı denedim, fakat bir türlü giremedim. Galiba götten hiç vermemişti, hem zorlarsam çok canı yanar diye düşündüm ve vazgeçtim. Yeniden amına sokup, ikimiz de boşalana kadar o pozisyonda siktim. Ama yorulmuştum ve çok terlemiştim. Hem kuzenim de biraz ayılsın diye duş yapmamıza karar verdim. Kuzenimi kucaklayıp banyoya götürdüm. Duşun altına girdik, ılık su iyi gelmişti. Kuzenim önümde çömeldi ve inik sikimi emmeye başladı. Sikim yine büyümüş ve sertleşmişti. Kuzenim ayağa kalktı ve bana arkasını döndü, fayanslara ellerini dayayıp belini kırdı, kalçasını arkaya verdi. Götü ve amcığı arkadan harika görünüyordu. Dayanamadım ve sikimi şampuanlayıp kalçalarının arasına yerleştirdim, yukarı aşağı sürttürdüm biraz. Kuzenim elini bacak arasından uzattı ve sikimi yakalayıp amcığına yerleştirdi. Bir de korunmasız olarak arkadan o şekilde hızlı git gel hareketleriyle siktim amını. Islak poposu kasıklarımla buluşunca aşırı tahrik edici bir ses çıkıyordu. Son anda sikimi çıkartıp dışarı boşaldım. Islak ıslak suyun altında sikişmek harika oluyormuş. Artık enerjim kalmamıştı. Kuzenimi de yıkadım ve kuruladım, havluya sarıp kucakladım götürdüm yatağa yatırdım. Kılsız amcığı parlak ve çok hoş duruyordu, tahrik ediciydi. Görüntüye dayanamadım, havluyu kenara atıp amına yumuldum ve yalamaya başladım. Ben yaladıkça, dilim amının içine girdikçe ve klitorisini yaladıkça, kuzenim feci inliyordu. Siktiğimde bile böylesine inlememişti. Amını yalarken, bir parmağımı da götüne soktum. Kuzenim birkaç dakika içerisinde fışkırarak boşaldı. Artık onun da enerjisi kalmamıştı. Oracıkta sızıp kalmışız. Sabah uyandığımda, 66 pozisyonundaydık, sikimi kuzenime arkadan dayamıştım. Hemen kalkıp Boxerimi giydim. Uyuyan kuzenimin üzerini örttüm ve kendi yatağıma geçtim. Kuzenim tabi ki hatırlayacaktı dün gece yaptıklarımızı. Ama hiç yaşanmamış gibi davranmak ikimiz için de en iyisiydi. Kuzenimle de olsa, ilk defa küçük göğüslü bir kızla yatmıştım, küçük göğüsleri avuçlamak da ayrı bir keyifmiş :)

  Kızı Banyoda Vajinasının ifsa orgazm videosunu çekiyor ! Anneside hiçbirşeyden habersiz içeride temizlik yapıyor ! Bir bilse liseli kızının içerde millete amını götünü gösteripda masturbasyon yaptıgını ! LİSELİ SENEM o bakire vajinasını okşayaaa okşaya bir zevk suyu getirdi kız getirdim diyede eline sürüp kamerada gösteriyor işte buda benimkinin zevk suyu diye ! ! 

  TIKLA DİREK VİDEOYA G

  Evinin samanlığında bacak omza sikilen türbanlı ! 

  Köyde bir gizli sikiş ifsa videosu böyle türbanlıya can kurban ! evdekiler uyuyor evin kızı samanlıkda sevgilisine çaktırıyor ! Böyle sikişleri hep türk klasik filmlerde izlerdik samanlıkda ya tecavüz ederlerdi yada gizlice buluşup iş yaparlardı ! Bu da yeni versiyon ve tamamen gerçek türbanlı kız iç donunu çıkarmamış eleman acelece yakalanmamak için saksda sonra hemen bacak omza çekiyor kız dur len daha altımdakini çıkarmadım hemen girecen diyor ! cıkarıyor herşeyini muhteşem…

  TIKLA VİDEOSUNA GE