sievietefemme

  Man pēdējo nedēļu iekšā bija mazs konflikts ar sevi, kas noteikti izsita mani ārā no manas normas, un man tas galīgi nepatika. Es tik ilgu laiku nebiju izjutusi nepatīkamas emocijas, ka es īsti nesapratu, kas notiek un kā es šeit nokļuvu.

  Man bija svarīgi saprast sevi, uzdot sev grūtus jautājumus un atbildēt pašai sev pavisam godīgi.

  Es sevī klausījos ļoti uzmanīgi un atbildēju sev ar mīlestību, sapratni un cieņu.

  Es cenšos uzņemties pilnu atbildību par visu, ko es daru, saku un domāju.

  Ja es sākšu vainot citus cilvēkus vai situācijas pie savām neveiksmēm un sliktā garastāvokļa, es kļūšu par dzīves upuri.

  Sāpes ir neizbēgamas, bet ciešanas gan ir izvēle. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē to, ka es nevaru kontrolēt, ko dara citi cilvēki, līdz ar to, ir iespēja, ka kāds mani sāpinās (un otrādi), bet - tālākais jau ir atkarīgs no manis. Ja es izvēlos atcerēties sāpes, izdzīvot tās atkal un atkal, iziet cauri situācijai galvā ntās reizes, tad mana izvēle ir ciešanas.

  Tā vietā, lai šaustītu sevi par to, ko es neesmu izdarījusi, es cenšos sev atgādināt cik daudz es jau esmu mainījusi un sasniegusi. Tā vietā, lai pārdzīvotu, ka es nejūtos tik labi cik vēlētos šobrīd, es cenšos apzināties savas grūtības, vērot savas domas un atrast veidus kā es varu būt saprotoša, mīloša un laipna pret sevi tieši tagad, kad man ir grūti.

  Es sev atgādinu, ka es esmu mīlestība, ka es nebaidos no grūtībām un es esmu tieši tur, kur man šobrīd ir jābūt, jo viss ir mainīgs.

  🤍

  klura_filura

  Since I have yet to master the breath techniques that’ll boost body temperature after a cold dip, I fall back on simpler means: Insulation for the feet. No matter the weather this is helpful.

  Secondly, a brisk walk and I’m back on track. Aaaand sometimes a fire can be tossed in as a third warm up 🔥

  aiga_m

  Mēs esam skaistas. Mēs esam drosmīgas. Mēs esam pašpārliecinātas. Un mēs mīlam savu ķermeni. 🌹⁣⠀

  Drosmīga sieviete ir pašpārliecināta sieviete. Bieži vien mēs sievietes sevi nospiežam tikai tāpēc ka sabiedrība prasa, BET , kāpēc mums kaunēties no sava ķermeņa, ja tas ir tas, kas mums ir dots un mēs par to esam laimīgas? 💪⁣⠀⁣⠀

  Līgo Jāņos man beidzot sanāca uzvarēt savu ego un es pirmo reizi devos pliko peldēs kopā ar vēl daudz lieliskiem cilvēkiem. 🤩⁣⠀

  Sākumā es domāju, ka patiesi to nevarēšu, BET es zināju, ka, ja es to neizdarīšu, tad es pavisam noteikti būšu zaudētāja. Šis bija viens liels solis uz priekšu. Sajūtas būt pilnīgi kailai pie dabas un , protams, peldoties ir neaprakstāmas. Tā ir tā mīlestība pret sevi un savu ķermeni. Ar katru mazo izaicinājuma izpildīšanu es aizvien vairāk un vairāk iemīlu to, kas es esmu un to, kas man dots. 🌺 ⁣⠀

  Kailums ir Tavs vispatiesākais atspulgs. Tas esi Tu.

  beateskvorcova

  Es pēdējā laikā (kā jau visi pedējie laiki, kad uznāk iedvesma) cenšos atbrīvoties no saspringuma, no gadiem uzkrāta saspringuma kurš krājas manā zemapziņā un es to nespēju kontrolēt. Bieži pieķeru sevi kožam vaigā vai apakšlūpas iekšpusē. Saraucot pieri vai lūpas. Es pamanu, ka es tā daru, kad aizplūstu savā pasaulītē. Es kopš bērnības jau tā daru, kad aizplūstu savās domās mani nekas nespēj iztraucēt. Varu palikt kā sastingusi lāsteka. Vakardien meditējot centos sakonektēt ar savām rokām un es gāju cauri savai labajai rokai apstiprinot galvā, ka man ir labā roka un es to jūtu, jūtu visus pirkstus un plaukstu, locītavu, elkoni un plecu. Es virzijos uz kreiso roku, saku sev “ kreisais plecs” nejūtu, “kreisais plecs” nekā “kreisais plecs” nu es zinu, ka tas tur ir, bet nespēju to sajust savā prātā kā labo plecu. Es noslēdzu meditāciju un secināju, ka mana kreisā puse nespēj sakonektēties ar manu apziņu. Man ir viegli novērst uzmanību, it īpaši tad, kad mans prāts kaut ko nevēlas pieņemt.

  Es cenšos strādāt ar to apslēpto saspringumu. Es katru dienu eju cauri vienam ķedes posmam uz pilnīgu atslābumu.

  Bildes simboliski par atbrīvotību🍒

  devonswimgirls

  I love it when all the stars align and you can go to your favourite swim spot in the sunshine.

  Thank you@katieandcrow and Wavey dog for a perfect morning just feeling it on the moor.

  Nothing better than finding a rock and setting up your outdoor kitchen for breakfast after (whilst evading two excitable dogs who just wanna get involved).

  Today’s porridge was homemade pesto and roasted tomatoes topped with toasted pumpkin seed and quails eggs (we aren’t posh I just happen to have quail 🤣)